FOTOVÕISTLUS: Saada pilt oma aias või rõdukastis õitsevatest lilledest ja võida äge auhind!

 (5)
FOTOVÕISTLUS: Saada pilt oma aias või rõdukastis õitsevatest lilledest ja võida äge auhind!
Pilt on illustreerivUnsplash

Kas sa ei jõua kevade saabudes ära oodata, millal näpud mulda pista saaks? Kui sinu aiatöö tulemused on juba näha, siis loed praegu just õiget artiklit! Nimelt me ootame lugejate fotosid aias või rõdukastis kasvavatest kevadlilledest, et saaksime võitjale kinkida priipääsmed vahvale üritusele botaanikaaias ja hinnalise disainerrõiva.

Auhinnamängus osalemine on lihtne: lae üles foto ja osaledki mängus! Enim hääli saanud foto autor ongi võitja — selle selgitame välja reedel, 12. mail. Kingikotis on Anu Samarüütli T-särk ja priipääse koos kaaslasega botaanikaaeda 13. mail toimuvale teemapäevale.

13. mail toimub Tallinna botaanikaaias kevadlilli tutvustav teemapäev “Kevad aias. Nartsissist tulbini.”, kus lisaks tavapärastele ekskursioonidele toimub ka disainilaat, kus Eesti disainerid müüvad loodusest või taimedest inspireeritud tooteid. Lastel on võimalik osaleda töötoas ja valmistada emadepäevaks kevadine kimp. Võluaed müüb kevadisi lilleseadeid õueterrassile ja erinevaid taimi ning aiakaupu. Täpsema info programmi kohta leiad SIIT!

Disainilaadal on esindatud Labora (seemnepaberist kaardid), Sigrid Kuusk (kuusevõrsetest inspireeritud ehted), Karmen Saat (keraamika), Lorestamp (kummist käsitöötemplid), Vaikelud (vaigust herbaariumid ehetena), Magic Design (puitehted), Seco (ehted), Signe Seebid (kosmeetika), Lumi (kosmeetika), Ehted ja Vaalad (ehted), Arki Plant (õhutaimed), Miurio decor (deokoratiivpadjad, siidsallid), Anneli Akinde (siidsallid), Sulgkaal (kotid), Marit Kasemets (käsitööalbumid, šokolaadi kinkeümbrised), Mari Seger (ehted), Anneli Tammik (ehted), Suvalgus (taimevalgustid).

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare