Heategu päästis päeva: ema otsib Facebooki abil inimesi, kes aitasid tema kalli tütre koos koeraga õhtuks koju

 (4)
Heategu päästis päeva: ema otsib Facebooki abil inimesi, kes aitasid tema kalli tütre koos koeraga õhtuks koju
Foto: Facebook

Teisipäeva õhtul asus Tartust Tallinna poole koos koeraga teele väike tüdruk, kel tekkis oht jääda Hiiumaa bussist maha, aga õnneks on maailmas olemas veel häid inimesi, kes ei pidanud paljuks appi rutata ja võõras laps õhtuks koju aidata.

"Te märkasite ja aitasite, ilma, et keegi oleks palunud. Olin väga liigutatud," kirjutab väikese Susani ema Signe Leidt Facebooki postituses, soovides leida inimesi, kes võtsid oma südameasjaks väike tüdruk koos koeraga koju aidata.

Susanit aidanud inimesed asusid eile kell 14.30 Tartust väljunud bussiga Tallinna poole teele ning kui tekkis oht, et Susan võib jääda maha 16.55 Tallinnast Hiiumaa poole väljuvalt bussilt, helistasid nad omal algatusel Tallinna bussijaama ja palusid bussijuhil oodata. Lisaks palusid nad Tartu bussijuhil võimalusel natukene kiiremini sõita ja jooksid Tallinnasse jõudes Hiiumaa bussi juurde, kuhu Susan poleks koos koeraga nii kiiresti jõudnud.

"Täpselt kell 16.58 müüdigi Plukile ja Susanile pilet Käinasse," rõõmustab ema. "Teie imeilus tegu saab kindlasti ühel päeval kuhjaga tasutud. Tahaksin, et minu tänu jõuaks Teieni. Kui keegi aimab, kellele saata, siis palun jagage."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare