Naine palub nõu beebivihkajast sõbranna muutmiseks: varem saime sõbrannaga kogu aeg kokku, aga nüüd, kui mul on laps, on ta hakanud mind vältima

 (24)
Avalda arvamust!
Naine palub nõu beebivihkajast sõbranna muutmiseks: varem saime sõbrannaga kogu aeg kokku, aga nüüd, kui mul on laps, on ta hakanud mind vältima
Foto: Panthermedia/Scanpix

Teate ju küll neid naisi, kes ei võta kunagi oma sõbrannade beebisid sülle ja ainult kiruvad, kui vastik see laste vingumine on? Üks naine küsisi Naisteka foorumis abi, kuidas panna beebivihkajast sõbranna beebisid armastama.

"Mul on sõbranna, kes absoluutselt ei salli väikelapsi ja, mis veel hullem, beebisid. Minul on aga laps ja pean pidevalt kuulama, kuidas ta algul ilusti ütles, et pole lapse jaoks huvi ja nüüd leiab igasugu vabandusi, et minu ja lapsega mitte kokku saada. Väidab, et tal on tööl tunde juurde tulnud või käib teistega väljas, aga mina?

Varem saime kogu aeg kokku, aga nüüd, kui mul on laps, siis ei taha ta üldse suhelda ja väldib. No kas on siis raske meiega beebipoodises ja mänguväljakul aega veeta? Aga kus sa sellega, temal vaja igasugu baaridesse minna peale tööd, selle asemel, et aidata mul last hoida. Ma nüüd ei teagi, mida teha. Sünnipäeva kohta ütles neiukene, et lapsed pole teretulnud. Mul aga on kiuslik idee, et lähen sinna ja võtan kaks lastega tuttavat ka kaasa. Katsugu ta vaid vinguda, et lapsed on tüütud ja titenutt ajab pea valutama!"

Lugeja, jaga nõu, kuidas sellises olukorras mõistlik käituda oleks?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare