Kas sina oled märganud, millist lapsekasvatusnippi prints William ja Kate alati avalikkuse ees kasutavad?

 (5)
Prints George ja printsess Charlotte
Prints George ja printsess CharlotteFoto: pressimaterjalid, Briti kuningakoda

Maailma üks jälgitumaid perekondi on kahtlemata tulevase kuninga prints Williami ja tema kaasa Catherine`i pere. Kõik rõivad, millesse nad oma lapsed George`i ja Charlotte`i riietavad, müüakse minutitega välja ja nende igal sammul hoiab meedia valvsalt silma peal. Seetõttu peavad nad eriti hoolikalt jälgima ka seda, kuidas nad oma põngerjaid kohtlevad. Ja on üks konkreetne asi, mida nad alati ja põhjusega teevad.

Kui sa nüüd allpool asuvat galeriid vaatad, siis näed, et alati hoiab väike troonipärija George isal käest ning printsess Charlotte on kas ema süles või käekõrval.

See ei ole üldse juhuslik. Perekond teeb seda täiesti teadlikult ja sihilikult ja selleks, et väikest George`i tema tulevaseks rolliks kuningana ette valmistada. Isa on alati olnud perekonnas distsiplineerija, juhtija ja kaitsja ning seda traditsioonilist rolli prints William ka täidab ning oma pojale õpetab.

Teine põhjus, miks George ja William kokku hoiavad, on ilmselt väike õde Charlotte. Kuna emal on väiksema lapsega alati käed tööd täis, ongi isa kohus ja roll vanemale lapsele toeks olla ning pakkuda talle seda tähelepanu ja armastust, mille ema hetkel pisibeebile suunab. See on suurepärane võimalus isale oma pojaga lähedaste ja armastavate suhete loomiseks ning sellest, kui loomulikult William ja George omavahel suhtlevad, on näha, et nende vaheline side on tõesti tugev.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare