26aastane mees põrutab: elu suurimateks väärtusteks on tervis ja karjäär, mitte karjuv laps!

 (84)

Fotolavastus
Pilt on illustreerivFoto: Ester Vaitmaa

Tartu ülikool viis läbi uuringu, milles selgus, et Eesti mehed otsivad armastust ja tahavad lapsi, kuid tervise eest hoolt kanda ei oska. Naisteka avaldatud kokkuvõte sai kommentaariumis kõvasti vastukaja ning arvamust avaldas ka 26aastane meesterahvas, kes armastusse ei usu ja selle asemel hoopis tervist ning raha väärtustab.

Kõige suurem väärtus on tervis, karjäär ja raha. Elad tervelt, ajad raha kokku, investeerid ning vanaduses elad tänu sellele ka hästi. Mingisugune laps mind ei huvita, pole teda vaja ei endale ega teistele. Kannatada stressi all, mida ellu toovad nii naine kui laps, kuulata päevad läbi irisemist, karjumist.. Kellele seda vaja on? Pigem elan üksi ilma liigse stressita ja nii kuidas tahan!

Mõelge ise — kas elate ja teete, mida tahate või elate koos inimestega, kes ainult vinguvad. Muidugi on sellel oma miinus — oled vanaduses üksi — aga olgem ausad.. Me keegi ei tea, kui vanaks me elame. Kusjuures ma imestan, et milleks seda “armastust” vaja on — mees sul on käsi otsas, kui ikka väga vaja, siis kasuta seda ja ela rahus edasi!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare