ESIMENE KOHTING: kuidas riietuda ja millest hoiduda?


ESIMENE KOHTING: kuidas riietuda ja millest hoiduda?
Unsplash.com

Kas sa tead, mida kohtingule tulnud naine mehe puhul kõige pealt vaatab? Välimust. See pole väga üllatav, sest kätt tervituseks ulatades on see ainus asi, mis silma jääb. Kõik see sisemine ilu ja õrn poeedihing võib hiljem välja tulla, kuid esmamulje loomisel keskendub naine sellele, mis ta silme ette satub. See põgus õhtupoolik, mis te koos seal veeta võite, otsustab ka selle ära, kas ja kuhu see tutvus edasi liigub ning välimusega saab väga palju ära teha, et olla see kontrolliv pool, kes seda suhet juhib. Stilist Ali Levine annab nõu, kuidas muljet avaldada ja kuidas seda kindlasti mitte teha.

Kanna seksikat aluspesu

Jah, ka meeste pesu on oluline. Sest kui sa oled osav naistemurdja ja su kohting lõpeb emma-kumma voodis (kui nii, siis palju õnne!), siis oleks tore, kui sa ka püksata hea välja näeks, mitte ei hakkaks oma augulisi vupleid välja vabandama. Bokserid oleks suurepärane valik.

Kanna jakki

Sinu kohting ei pruugi toimuda külma ilmaga ja vastupidi, väljas võib olla täielik šortsi ilm, aga Levine soovitab haarata jakk kasvõi kaenlasse, kuna jakk aitab igasugu riietuse üheks komplektiks muuta. Lisaboonus oleks see, et kui teie jutt sujub, keemia toimib, siis pikale veninud õhtul võid sa jaheduse tekkides talle enda jaki õlgadele panna. See väike lüke näitab kaaslasele, et rüütel sinus, on täiesti elus ja toimiv.

Seotud lood:

Kanna kraega särki

Meestemoes on krae üks väga oluline element. Krae ütleb inimesele, et sa oled sündmuseks valmistunud ja enda riietusele tähelepanu pööranud. Et sa tõepoolest oled natukenegi vaeva näinud. Naised hindavad, kui mees ükskõikne pole.

Kanna ilusat kella

Tegemist on esimese kohtinguga, seega selle pekki minek ei ole lubatud. Küll on aga lubatud kellad. Levine usub, et pole midagi seksikamat, kui mees, kes vaatab kella käepealt, mida kaunistab ilus mehelik kell.

Vali ilusad kingad

Levine julgustab mehi tundma uhkust ka selle üle, mida nad endale jalga tõmbavad. Ära alahinda moodsa jalanõu mõju. Väga paljud inimesed teevad järeldusi selle põhjal, mis sul jalas on. Korralik vabaajaking võib teha imesid. Tuntud Eesti stilist kirjutas kingavalikust SIIN.

Näe vaeva juuste sättimisega

Sasi või silu enda juuksed soengusse, lisa natuke vahendit, et need läigiks/püsiks sellisena nagu sa soovid. Kui sa oled juuksurisse käiku pikalt edasi lükanud, siis astu sealt enne kohtamist läbi ja lase enda soeng korda teha. Sama kehtib ka su karvade kohta mujal kehal. Kui habe on sorakil – tee see korda. Kui mujal on puhmas vohamas – otsi käärid välja. Ole küll ettevaatlik, sest neist soovitustest pole kasu, kui sa õhtu EMOs noksi tagasi õmblemas veedad.

Kanna teksaseid

Ära aja asju keeruliseks. Teksad on täiesti sobiv kohtingu riietus. Soovitavalt vali lihtsalt paar, mis on tumedam, sest need jätavad sageli viisakama mulje. Teksad on täiesti aktsepteeritav pea igas olukorras. Kui teil on plaan ooperit väisata, siis võib olla tuleks valida midagi muud. Oluline on lihtsalt, et nad oleks puhtad ja ei ole su poole tagumiku peal.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare