FOTO: Üks aasta efektsemaid Facebooki pilteFOTO: Üks aasta efektsemaid Facebooki pilte
Facebook/kuvatõmmis

Mis on iga majaomaniku peamine vabaaja veetmisviis? Kui seda vaba aega peaks tekkima, siis tehakse vabal ajal tööd. Üks peamiseid pauside täitjaid on muru niitmine. Pole midagi mõnusamat, kui ärgata pühapäeva hommikul sellepärast, et naabrimehel läks varahommikul uni ära ja täidab nüüd seda ootamatult tekkinud üksildust muruniitmisega, mille helid sind juba enne ärkamist närvi ajavad.

Kuid, mis oleks see, mis takistaks naabrit muru niitmast, kui tal see soov peale tuleb? See, et ta näeb, et sa pead sõpradega aias pidu? Vaevalt. See, et kell on üheksa hommikul ja käes on nädalavahetus? Kindlasti mitte! See, et majast mõnesaja meetri kaugusel on tohutu tornaado, mis võib sind koos niidukiga keeristormi kaasa imeda? Ka see mitte.

Vähemasti on nii lood kanadalase Theunis Wesselsiga, kes reedel töölt tulles oli võtnud eesmärgiks muru ära niita ja ei olnud ühtki jõudu, mis oleks sundinud teda niidukit käest panema. Isegi mitte emakene loodus, sest just tema aiast oli möödumas tornaado.

Pildi tegi mehe abikaasa Cecilia, kes sajatuste saatel teda tuppa kamandas, kuid ei loodus ega naise raev ei olnud piisavad, et rohututid sel päeval niitmata jäänuks. Kokkuvõttes sai paarike päris vinge Facebooki pildi, mida nüüd jagatakse ja mis nõrgema närvikavaga (loe: mõistlikud) niitjad kadedusest roheliseks ajab.

Loe veel

Allikad: Facebook.com

Mademan.com

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare