Mees küsib nõu: kas ma peaksin aktsepteerima seda, et mu naine teise mehega koos pidutsemas käib?

 (43)
Mees küsib nõu: kas ma peaksin aktsepteerima seda, et mu naine teise mehega koos pidutsemas käib?
Panthermedia / Scanpix

Naisteka foorumis küsib nõu mees, kes ei oska seisukohta võtta, kas tema elukaaslase käitumine on normaalne või ületanud piirid. Mida teie arvate?

Nimelt naine hakkab järsku üsna tihti baaris käima. Baaris käiakse enamamasti ühe sõbraga (kes on ühtlasi ka mehe sõber). Mehel pole selle vastu enamasti midagi, et naine baaris käib, mine ja käi, pole probleemi…
Probleemiks osutub see, et pea iga jumala kord minnakse peale pidu veel selle sõbra juurde istuma, mõnikord tullakse ikka väga hilja. Vahepeal isegi valetatakse, et saadi baaris kokku mingite sõbrannadega, keda pole aastaid näinud, tegelikult ollakse selle sõbra juures (see tuli hiljem välja). Kui küsida, miks valetati, siis öeldakse, et kardeti tüli. Kui küsida, mis kuradi pärast sa teed nii, et mis sind tõmbab sinna, siis vastatakse, et miks ta ei või, et kas tal ei võigi sõpru olla. Neil on nii palju rääkida. Küsimus siis järgmine: kas üks mees peaks sellist asja aksepteerima? (minu hinnangul Mitte) Kas sõbrapoolne selline käitumine on OK? Kas üks sõber tohiks sellist käitumist endale lubada?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare