Annabeli vanemate tänukiri: te olete meie lapsele kinkinud võimaluse paraneda, elada, laulda ja leiutada! Meie kõige suuremad ja siiramad tänusõnad!

 (102)
Annabeli vanemate tänukiri: te olete meie lapsele kinkinud võimaluse paraneda, elada, laulda ja leiutada! Meie kõige suuremad ja siiramad tänusõnad!
Annabeli pereFoto: Vähiravifond "Kingitud Elu"

7aastase vähki põdeva Annabeli lugu läks hinge nii paljudele eestlastele, et tema raviks vajaminev raha saadi annetustest kokku kahe päevaga ja topelt. Annabeli vanemad soovivad edastada oma tänusõnad kõigile, kes leidsid oma südames headust aidata kaasa nende tütre paranemisele.

ANNABELI VANEMATE TÄNUKIRI:
“Armsad Toivo, Märt, Mihkel ja kogu Eesti rahvas,

See tunne meie sees on kirjeldamatu. Mida Te olete teinud!? Mismoodi see juhtus? Samamoodi nagu Toivo hommikuses postituses mainis, oleme meiegi headusega pikali joostud.

Meiega on ühendust võtnud nii paljud inimesed, lähedamalt ja kaugemalt. Ustest ja akendest tuli pakkumisi erinevate ürituste korraldamiseks Annabeli toetamiseks, inimesed pakuvad kõikvõimalikku abi ja tuge. Kõik need soojad soovid ja Eesti rahva siirus ning ühtehoidvus annavad meile nii palju jõudu.

Te olete meie lapsele kinkinud võimaluse paraneda, elada, laulda ja leiutada. Ja mitte ainult, Te andsite selle võimaluse juba ka järgmisele sama diagnoosiga lapsele.

See tänutunne ning usk Eestimaa inimeste headusesse jääb igaveseks meiega. Meie kõige suuremad ja siiramad tänusõnad! Aitähhh, Aitähh, Aitähh!”

Loe ka: Annabeli vähiravi jaoks vajatud hiigelsumma kogunes kahe päevaga ja kahekordselt!

Annabeli lugu loe pikemalt: Aita Annabelil suureks kasvada: 7-aastane vapper printsess vajab abi võitluses vihaseima lasteea vähivormiga

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare