Näitleja ja produtsent Hugh Jackman jagab kolme toimivat reeglit, mis on tema 21 aasta pikkuse abielu saladuseks

 (4)
Näitleja ja produtsent Hugh Jackman jagab kolme toimivat reeglit, mis on tema 21 aasta pikkuse abielu saladuseks
Foto: PA Pictures

Tuntud inimeste abielud pole just alati teistele eeskujuks, aga on olemas ka staare, kellelt võib armuinspiratsiooni ammutada. Üheks neist on näiteks Hugh Jackman, kes avaldas, kuidas tema abielu näitleja ja produtsent Deborra-Lee Furnessiga on juba 21 aastat püsinud. Pane nüüd tähele, sest sul võib neid nippe vaja minna.

Filmi “X-Mehed” staar Jackman väitis, et üheks nende suhte saladuseks on see, et nad ei veeda kunagi rohkem kui kaks nädalat lahus. “Me ei tööta samal ajal, kui see vähegi finantsiliselt võimalik on,” lisas ta. “Seega on üks meist alati teist toetamas.”

Olgu, tõenäoliselt üks tavaline paarikene päris sellist eluviisi endale lubada ei saa ja peate siiski ühel ajal töö tegema, aga võite siis võtta Jackmanni juttu kuulda ja lõpuks ometi omavahel hoopis rahaasjad selgeks rääkida ning leppida kokku tööalased piirid, mida ületada ei tohiks, et saaksite siiski teineteisega aega veeta.

Järgmiseks väitis Jackman, et tema ja Furness võtavad sageli üheskoos ette erinevaid seiklusi. Nende kõige meeldejäävam reis oli näiteks 2009. aastal Etioopiasse, kus nad kohtusid ka kohvifarmeriga, kes inspireeris Jackmanni looma kohvibrändi Laughing Man Coffee.

Seega, kui olete omavahel rahaasjad selgeks rääkinud, ehk oleks aeg panna paika järgmine puhkuseplaan? See muudab teid kindlasti õnnelikumaks ja lisaks saate lisada veel ühe ägeda mälestuse oma ühisesse kogemustepagasisse. Äkki komistate ka ise mõne suurepärase äriidee otsa nagu Jackmann ja Furness?

Allikas: Well+Good

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare