Lugeja: allakäigu retsept on antidepressandid ja õlu — nende küüsi sattunud mehi vaprad eesti naised üleval peavadki!

 (54)

Lugeja: allakäigu retsept on antidepressandid ja õlu — nende küüsi sattunud mehi vaprad eesti naised üleval peavadki!
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Eile avaldasime Naisteka lugeja loo, kes kurtis enda mehe laiskuse üle. Selle peale saime kirja teiselt lugejalt, kelle naabrinaist on samasuguse mehega "õnnistatud" ja kes teab ka seda, mis on mehe allakäigu põhjus.

Lugesin Naistekast ühe naise lugu, kes ei jaksa enam meest ülal pidada. Üks ühele minu naabrite keiss. Nimelt hakkas üle 40-aastane härra kurtma unepuudust. Arst määras talle antidepressandid, vist Xanaxi. Uni tuli hea, aga mehel hakkas kõigest niivõrd ükskõik, et ta kõndis ringi nagu udus.

Võib mõista, et tööandja selle üle ei rõõmustanud, aga naabrimehel oligi ükskõik ja ta tõi hajameelse naeratuse saatel oma kotid ja dokumendid töölt koju.

Hajameelse naeratuse juurde käis ka naisele kodus räägitud jutt, et mehel on "teised väärtused" ja teda huvitavad rahvusvahelised suured ideed, vabamüürlus ja nii edasi. Istub päevad läbi kodus internetis ja on pungil "tarkusi". Joob antidepressantide peale veidi õlut ja juttu jätkub kauemaks.

Näiteks heietab, et kusagil eksisteerib müstiline teadlane Rossi, kes on leiutanud mingi pisikese tuumareaktsiooni, mille abil saab lõputult energiat toota. Igiliikuri, ühesõnaga. Aga USA agentuur NASA napsas selle ära ja salastas 100 aastaks.

Seotud lood:

Nüüd on ta kodus passinud kolm aastat! Ja süüdi on minu arust arst, kes antidepressantide retsepti alguses pikendas. Pärast leidis mees antidepressantide põrandaaluse turu. Selline on täitsa olemas Tallinnas, ütleb naabrinaine!

Antidepressandid ja õlu on allakäigu retsept. Teovõimetus, totakas enesega rahulolu, mõtlik pilk interneti "tarkuste" heietamisel... Lapsed olid kusjuures isa üle algul rõõmsad, ikkagi suur karu istub kodus, on igal hetkel kättesaadav. Aga need tähtsad jutud "põhimõtetest", teiste inimeste halvustamine ja päevade kaupa diivanil vedelemine ei olnud enam nii toredad... Kõht kasvab naabrimehel ka.

Antidepressante ei tohiks arstid nii lahkelt välja kirjutada, paljudele eesti meestele see lihtsalt kohe üldse ei sobi.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare