Lugeja küsib: miks mehed on end kodustest kohustustest vabastanud ja võivad rahulikult üks silm kinni, teine lahti, ööd läbi televiisori ees lösutada?

 (72)
Picture 020
Foto: erakoug

Minu statistika ütleb, et seitsmest sõbrannast viiel magab mees enamjaot terve öö diivanil. Kahe puhul on erand, kuna neil on magamistoas televiisor.

Isiklikult ei vaata ma üldse televiisorit, sest isegi kui tahaks, ei jää töö ja koduste toimetuste kõrvalt selleks lihtsalt aega. Kuskilt on vaja ju leida ka aeg, et tegeleda lastega. Päevad tunduvad liiga lühikesed ja ma rahmeldan viimaste tundideni, et siis voodisse kukkuda.

Aga kuidas mehed jõuavad? Vastus on — ei jõuagi! Sest nad ei tee seda. Meeste jaoks on nende töö püha ja kodu koht, kus diivanit auku pikutada.

Ma isiklikult ei tea ja ei kujuta ette ühtegi naist, kes töölt koju tulles viskaks käekoti nurka ja asuks kohe kanaleid tapma. Miks mehed on end teistest kohustustest vabastanud ja võivad rahulikult üks silm kinni, teine lahti, ööd läbi televiisori ees lösutada, nagu poleks homset?

Ma olen kuulnud, et televiisori ees pidi enneolematult hea uni tulema, või et saated on vaatamata ja teisiti lihtsalt ei saa, kui terve öö televiisorit vaadata (loe: magada). Aga kuidas see meie suhtele mõjub?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare