Ebamugav küsimus, mida ei osata küsida: kas meestele ikka päriselt meeldib, kui naised suuseksi ajal nende palle katsuvad?

 (34)
Ebamugav küsimus, mida ei osata küsida: kas meestele ikka päriselt meeldib, kui naised suuseksi ajal nende palle katsuvad?
Foto: Panthermedia/Scanpix

Partneri munandite katsumine seksi ajal ei tohiks kunagi tulla talle üllatusena ja nagu nii mõnegi muu asjaga tasuks ka seda talt enne üle küsida. Mõnele mehele see meeldib, teistele mitte ja ainus viis teada saada, on täiskasvanulikult sellest rääkida.

Need mehed avaldasid, mida nemad arvavad, kui naised suuseksi ajal nende palle katsuvad.

1. "Mu eks tegi sellist asja, et pressis oma keele mu pallide vahele ja liigutas seda pisut. Ta väitis, et see pidavat eesnääret stimuleerima. See. Oli. Suurepärane."

2. "See on kohustuslik, aga palun ole õrn."

3. "Kui ta kasutab oma käsi, siis ma eelistaks, et ta pigem ei puudutaks neid või vähemalt käituks nendega nagu dinosauruse munadega Jurassic Parki näitusel. Teisest küljest, ma jumaldan seda, kui ta kasutaks oma suud pallidega mängimiseks."

4. "See on üks mu kõige õrnemaid kohti. Ma ei ütleks, et see on super oluline, aga mulle meeldib see."

5. "Tunne on hea. See ei tähenda, et sellest oleneks minu jaoks kõik, aga iga asi, mida ta teeb, et mulle mõnu valmistada, kui ta seal jalgevahel on, on imeline."

6. "Isiklikult ma ütleksin, et jäta mu munandid üldse mängust välja. Nad on tundlikud, mistõttu liiga karm mäng võib kogu asja üldse ära rikkuda."

7. "Oleneb mehest. Kui minust rääkida, siis mu palle pole vaja imeda, sest see on liiga valus. Aga nende lakkumine on kindel "jah". Kui seda õigesti teha, muudab see kogu kogemuse veelgi imelisemaks."

Seotud lood:

8. "Mulle ei ole see kunagi meeldinud. Tegelikult muutun ma päris närviliseks."

9. "Palun lõpeta mu pallide katsumine!"

10. "See ei mõju mulle mitte kuidagi."

Allikas: Cosmopolitan

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare