Mine pärast seksi pissile, see päästab su vastikust terviseprobleemist

 (83)
Mine pärast seksi pissile, see päästab su vastikust terviseprobleemist
Foto: Panthermedia/Scanpix

Teame, pärast kuuma seksi on nii raske end voodist välja ajada ja oled pigem valmis oma kallima kaisus unne vajuma, aga elu ei ole alati lihtne. Naised peaksid nimelt alati pärast seksi kindlasti vetsus ära käima, et vältida kuseteede infektsiooni, mis on üks ebaseksikamaid ohte, mis seksiga kaasas käib, teatab Popsugar. Pärast seksi pissimine on üks kõige lollikindlamaid viise sellest hoidumiseks. Usu meid, sa tänad meid hommikul.

Kas pissimine pärast seksi on tõesti vajalik?

Jah! Kui oled kunagi kuseteede põletikku põdenud, siis mõistad eriti hästi, miks see on 100% väärt voodist tõusmist. Bakterid peituvad igal pool ja kui seksime, liiguvad nad ringi ja võivad jõuda ka kuseteedesse. Kuna naistel on see üsna lühike, siis on põletiku tekkimise oht palju suurem kui meestel. Ühte minutit vetsus kulutada on palju lihtsam, kui pärast valuliku põletiku käes piinelda ehk tee see lihtsalt ära.

Kui sul tavaliselt põletikku ei teki, kas peaksid ikkagi vetsus käima?

Muidugi! Sul on praegu järelikult lihtsalt vedanud. Mõned bakterid leiavad tee kuseteedesse kergemini kui teised, mistõttu on parem karta kui kahetseda. Muuda see endale sama loomulikuks harjumuseks nagu hammaste pesemine.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare