Üks, viis või hoopis kümme? Nüüd on selge mitu voodipartnerit aastas sind õnnelikuks teeb

 (25)
Üks, viis või hoopis kümme? Nüüd on selge mitu voodipartnerit aastas sind õnnelikuks teeb
Foto: Roberto Nickson/Unsplash

Selle kohta, kui palju sa seksid ja kellega, on kõigil oma arvamus olemas ja kuigi iga inimene näeb neid asju erinevalt, tuleb välja, et teaduslikult on tõestatud, et seksil ja õnnetundel on väga tugev side. Eriti, kui võtame arvesse, mitu voodipartnerit sul ühes aastas on. Värske uuring leidis, et selleks maagiliseks numbriks on üks.

Uuringu käigus võeti arvesse 16 tuhande inimese sissetulekut, seksuaalkäitumist ja õnnetunnet ning selle käigus leiti, et meie seksuaalne aktiivsus mõjutab väga tugevalt ka seda, kui õnnelikud me oleme.

Uuringus osalenutelt küsiti ka, kui mitme inimesega ja mitu korda nad viimasel aastal seksinud on. Teadlased leidsid, et uuringus osalenud inimesed seksivad umbes 2-3 korda kuus (kuigi see sõltub ka suhtestaatusest ja vanusest). Keskmiselt oli kõigil uuringus osalenutel aasta jooksul ka üks voodipartner, kuigi ka see sõltus paljudest teguritest.

Küll, aga leidis uuring, et mida rohkem inimesed seksisid, seda õnnelikumad nad olid ja, et eriti õnnelikud olid nad juhul, kui neil oli kõigest üks kindel partner.

Kas see võiks olla märk sellest, et äkki monogaamia ikka mõjub meile hästi? Otsustage ise.

Allikas: MyDomaine

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare