Vibraatorite müük tõusuteel: sekslelud on saamas naiste jaoks asendamatuteks kaaslasteks

 (37)
Vibraatorite müük tõusuteel: sekslelud on saamas naiste jaoks asendamatuteks kaaslasteks
Foto: erakogu

Sekslelud koguvad üha enam populaarsust ning vibraatoritest on saamas maailma popimad tehnikavidinad, vahendab Daily Mail. Eksperdid usuvad, et müüginumbrite plahvatusliku kasvu taga on selliste superstaaride nagu Jane Fonda and Gwyneth Paltrow hiljutised avameelsed ülestunnistused lelude omamise ja kasutamise kohta.

Ekspertide hinnangul müüakse Inglismaal sel aastal rekordiliselt umbes 250 miljoni naela eest seksimänguasju, Põhja-Ameerika naised aga kulutavad vibraatoritele ja muudele leludele ligikaudu 500 miljonit dollarit.

Arvatakse, et seksilelude müügile on on tõuke andnud mitmete superstaaride avameelsed paljastused telesaadetes ja ajakirjades.

Mänguasjade buum sai alguse teleseriaalist "Seks ja Linn", eriti suurt mõju avaldas naistele see osa, kus neljast naisest kõige siivsam ja tagasihoidlikum Charlotte lõpuks otsustas ka endale ühe mõnutekitaja soetada. See andis paljudele tavalistele naistele julgust oma seksielu julgemalt analüüsida ning vibraatorite kasutamisest avameelselt rääkida, ütles pesu-ja seksmänguasja firma Lovehoney kaasasutaja härra Slateford Daily Mailile.

Naisteka lugeja, millised on sinu kogemused seksimänguasjadega? On sul endal mõni olemas, kas julged neid kasutada?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare