10 kingitust, mida iga mees salaja valentinipäevaks ootab!

 (55)
10 kingitust, mida iga mees salaja valentinipäevaks ootab!
Foto: Panthermedia, Scanpix

Naised pole ainsad, keda valentinipäeval üllatama peaks. Tõsi, mehed ei oota küll lillesülemeid ja pehmeid mõmmisid, kuid on omajagu kingitusi, millest nad kohe kindlasti ära ei ütleks!

  • Kui mees on autosõber, käi hilisõhtul või varahommikul salaja tema autoga pesulas ja pane sellel ka paak täis. Tee puhtaks salong ja pista kindalaekasse mõned mehe lemmiksnäkid. Usu, ta oskab selle eest tänulik olla, kui saab argisel hommikul istuda justkui uude autosse!
  • Armastus käib kõhu kaudu, ära sa seda unusta! Üks kosutav õhtusöök (liha, mitte salat, naised!) rammusa magustoiduga rõõmustab nii romantikut kui valentinipäeva suhtes täiesti tuima isendit.
  • Vaheta välja kõik mehe “iluvidinad”, millel on sinu meelest juba ammu aegunud lõhn ja tekstuur, kuid mees on lihtsalt liiga laisk, et seda tunnistada. Kui teda ootavad aga hommikul vannitoas uus deodorant, after shave, teravad žiletid ja muu mõnus kraam, on ta kindlasti rahul, et keegi poes käimise vaeva tal õlgadelt võttis.
  • Mees on spordisõber? Kui oled märganud, et tema trenniriided või -jalanõud on hakanud kuluma või hoopis proteiinipulber otsakorral, spordikoti rihm kohe-kohe katkemas või joogipudeli kork lekib, siis soeta talle uut trennivarustust, mis teda trennikotti avades üllataks!
  • Kui su mehele meeldivad kiiksuga asjad, siis täida terve tema sokisahtel uute kirjude sokkidega. Happy Socks teeb lihtsalt imevahvaid kirjusid sokke ja sahtel täis nende kirkaid värve paneks mehe silmad kindlasti särama!
  • Osta endale seksikas pesu ja mehele stiilsed ja mugavad bokserid. Kingi mõlemad mehele ja vihja, et õhtul pärast kuuma dušši panete te need selga.
  • Viski- või konjakisõbra puhul püüa välja uurida, millised on tema lemmikjoogid. Võid kinkida suure pudeli või peita pisikesi minipudeleid paikadesse, kust ta neid päeva jooksul avastada võib (pesusahtel, kindalaegas, jakitasku jne).
  • Õllejooja oskab vahelduseks tavapärasele Sakule hinnata kvaliteetõlut, mida võib leida näiteks Drink Barist või puhvetist Pudel. Kui tead enam-vähem mehe eelistusi, oskavad töötajad su mehele kindlasti põneva komplekti kokku panna.
  • Muusika- ja filmisõber rõõmustab alati CD-de, DVD-de ja isegi vinüülide üle. Laias valikus võib neid leida näiteks kauplusest Terminal.
  • Hetke kõige kuumem film on “Wall Streeti Hunt”. Kui su mees pole seda veel näinud, siis nüüd on viimane aeg valentinipäevaks piletid osta.

Voorand
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare