Kuidas saada üle kellestki, kellega sa tegelikult kunagi suhteski ei olnud?

 (2)
4 lihtsat sammu!
Kuidas saada üle kellestki, kellega sa tegelikult kunagi suhteski ei olnud?
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Nutitelefonide ja kümnete erinevate tutvumisäppide maailmas, on aina populaarsemaks muutunud suhtes olemine, mis polegi tegelikult päriselt suhe (segane, või mis?). Tihti tähendab see, et koos ei käida kordagi päris kohtingul, vaid alustatakse juba koos teki all Netflixi vaatamisest ja unustatakse teineteist tundma õppida. Lisaks unustatakse rääkida, mida teineteiselt selles “suhtes” tegelikult oodatakse.

Paraku aga tähendab see, et ei lasta asjadel loomulikku rada pidi minna nagu suhete puhul tavaks on, ei õpita tundma teineteise tõelisi ja võimalik, et vähem atraktiivseid külgi, mistõttu kui teie teed peaksid lahku minema, jääb teisest poolest mulje justkui oleks tegemist ideaalse inimesega, kes lihtsalt ei tahtnud sinuga koos olla. Teiste sõnadega on sul väga lihtne suhet, mida kunagi päriselt olemas ei olnud, üle romantiseerida ja sul on väga keeruline temast üle saada.

Kui ka sina oled parasjagu selles segases olukorras, rakenda neid soovitusi, mis aitavad sul edasi liikuda:

  1. Lepi, et asjad lihtsalt ei läinud nii nagu soovisid
  2. Lase endal kurb olla (aga ainult mõnda aega)
  3. Mõtle, mida positiivset sa õppisid
  4. Hakka taas kohtingutel käima

Edasiliikumise puhul ongi kõige raskem leppida, et see suhe lihtsalt ei toiminud ja seda ei juhtuks ka tulevikus. Kuigi pisikese lootusekübemekese külge rippuma jäämine võib paista ahvatlev, on see üks hullemaid asju, mida sa üldse endale teha saad.

Seotud lood:

Kõige olulisem on end koguda ja hakata taas kohtingutel käima, sest pole mõtet raisata veel rohkem aega kellegi peale, kes sulle oma aega ega tähelepanu pühendada ei soovi.

Allikas: MyDomaine

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare