Kuidas vabaneda inimesest, kes minuga manipuleerib?

 (40)
Kuidas vabaneda inimesest, kes minuga manipuleerib?
Scanpix

Olen otsinud tihti põhjusi,miks oli/on mu suhe selline nagu ta on.. olen alles nüüd teadvustanud,et minu elukaaslane on manipulaator. Lugu algas 2,5 aastat tagasi väga ilusasti. Olin enne ettevaatlik armuja, ei lubanud endale ligi,kuid temaga tundus kõik teistmoodi — otsustasin,et asi on õige ja lasin kõik müürid alla, kirjutab Naisteka foorumi kasutaja.

Mõne kuu pärast sai mehel kirg otsa, aga ta väitis,  et hoolib minust väga. Otsustasime edasi koos olla, hakkasime ka koos elama. Lõpuks pöördusid asjad selliselt, et mees käis ja käib siiani igal nädalavahetusel sõpradega peol ja see rutiin on tal kuulduste järgi olnud juba ligi 10 aastat. Mind enam kuhugi võtta ei tahetud. Kui viisakalt ütlesin, et mulle teeb selline käitumine haiget, karjuti mu peale ja süüdistati, et ma ise olen selles süüdi. Kui tema aga mulle midagi kehvasti oma algatusel ütleb, siis olgu ma parem vait ja kannatagu ära.

Tunnen, et jooksen ja jooksen peaga vastu seina, mees ei mõista, et suhelda võib ka ilusasti. Otsustasime lahku minna,õigemini tema jättis mu maha,sest ei armasta mind.. ometi veedab minuga siiani, ligi pool aastat lahkuminekust möödas, aega ning näitab end täitsa toredast küljest. Aga kui kuhugi minna tarvis, plahvatab, et tal minust ükskõik ja minuga ei viitsi ta kuhugi minna. Olen mõelnud, et kas see inimene ei oska elada või ei näe, mis elus on ilusat peale pimedate ööklubide?

Seotud lood:

Tegemist on väga truu noormehega tegelikult, naiste sebimise osas tagasihoidlik, pidin isegi algul ise ohjad haarama...Mõistan, et pole minu asi teda muuta, vaid pigem kõik pikalt saata.. aga ta oskab minuga niimoodi manipuleerida, et seda on väga raske teha. Palun aidake, kuidas olete teie vabanenud inimesest, kes teiega manipuleerib? Asi mõjub mulle väga raskelt, hoolitsen enda eest iga jumala päev, olen sale ja panen kenasti riidesse ning mehest veel seitse aastat noorem, aga ikka jätab ta minusse tunde, et ma pole piisavalt hea. Sõbrannad ei tule oma käitumise ja harituse tasemelt mulle ligidalegi, miks siis nii? Miks ta õigustab midagi, mis talle tegelikult vastumeelne on? Aga mina, kellel on omadused, mida ta väidetavalt naises hindab, olen ikka kehv?

Head lugejad, jagage kogemusi, kuidas olete sellisest inimesest oma elus vabanenud?

Loe lisaks:

Psühholoogilise vägivalla 15 hoiatusmärki

Ma armastasin manipulaatorit

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare