Mees selgitab: mees ei julge naisele oma tundeid avaldada, naine aga ootab mehelt esimest sammu ja nii nad teineteise jaoks kaduma lähevadki...

 (39)
Mees selgitab: mees ei julge naisele oma tundeid avaldada, naine aga ootab mehelt esimest sammu ja nii nad teineteise jaoks kaduma lähevadki...
Foto: Ester Vaitmaa

No kes neist meestest aru saab... Naised olla see mõistatuslikum sugu, kuid teinekord on hoopis karvastest isastest täiesti võimatu aru saada. On tal tugevamad tunded või ei ole? Kui on, MIKS ta siis seda välja ei näita? Üks mees võttis kätte ja selgitas Naisteka kommmentaariumis natuke, miks on tõelisi tundeavaldusi meestelt raske kätte saada.

“Te vist ikka ei tunne armastuse kehakeelt kohe üldse. Ilmselt peitub probleem ka selles hallis massis, et kui sulle keegi meeldib, siis peab temaga kohe seksima. Et kui ei seksi esimesel-teisel kohtamisel, siis ta ei armasta sind või on impotent. Tegelikult on ju hoopis vastupidi — kui mees ronib naisega peale lühikest tutvust kohe voodisse, on tegemist lihtsalt sekspartneriga. Hooliv mees, kes naist tõeliselt armastab — südamest, kiindunult — ei taha seda imeilusat tunnet, milleks on armumine, mingi lihtlabase seksiga ära rikkuda. Ja ausalt öeldes, ma mehena ei vaatakski sellise naise poole, kes peale põgusat tutvust mehega voodisse ronib — siis teeb ta seda ju igaühega. Mida pikem on seksita eelsuhe, seda kindlam on tulevane suhe — mis annab sõprussuhtele hoopis teise mõiste.

Kui mees tahab naisega “sõber” olla, siis ta lihtsalt ei julge naisele tunnistada, et ta on temasse armunud. Kardab eitavat vastust. Kartus selle ees, et ta kui ta naisele oma tunded välja ütleb, siis naine talle samaga ei vasta ja mees on naise n.ö kaotanud, sest siis pole ju enam lootust. Ta ei meeldi naisele ja jutul lõpp. On konkreetne “ei” ja suhe läbi.

Kuniks ta aga oma tundeid naisele välja ei ütle, saab ta naisega edasi suhelda ilma, et ta teda otseselt kaotaks või ise haiget saaks ja alati on mehel lootus, et naine talle “ei” ei ütle. Suhetes on see sageli suurim probleem, et mees, kes on naisesse armunud, ei julge seda välja öelda (küll aga näitab tegudega, hoolimisega), aga samas naine ootab mehelt esimest sammu (isiklikumat laadi, intiimsemat).. Ja nii nad siis ongi lihtsalt sõbrad… kuniks lõpuks kaotavad mõlemad üksteise. Aga üldiselt on sellised “sõpruse” pealt algavad suhted kõige tugevamad, sest “sõber” hoolib sinust päriselt, mitte sinu ärakasutamisest (armastuseta seks).”

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare