NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Teata sobimatust kommentaarist"!
Kommentaaride järjekord: parimad uuemad vanemad
 • pruudipõud ikka..

  18.01.2013 13:34
  Sfgkirjutas:
  Meeste ja naiste arv on ligikaudu võrdne. Alles kõrgemas eas kaldub vaekauss otsustavalt naiste poole.
  1 vastus
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Ei muidugi...

  18.01.2013 13:35
  Arvamuskirjutas:
  Kulla autor, pööra oma jutt nüüd ringi ja mõtle et igakord kui sa kirjutasid mida mehele peaks lubama ja millega naine peaks leppima, siis asenda sõnad mees asemel naine ...
  9 vastust
  ühe mehe või naise tsenaarium on ka ju päevast päeva sama...Kahju, aga paistab, et meie endi inimesedki tunnistavad kurba tõde, et meie inimene on arenemisvõimetu...
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Aa...

  18.01.2013 13:35
  Kommentaar eemaldatud
  6 vastust
  ups, mul jäi vist kahe silma vahele koht, kus antud artiklis oli kirjutati, et polügaamia on kõne all ainult pealinnas ja suurtes keskustes.
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • tähenärija, nii naljaks ...

  18.01.2013 13:35
  Arvamuskirjutas:
  Kulla autor, pööra oma jutt nüüd ringi ja mõtle et igakord kui sa kirjutasid mida mehele peaks lubama ja millega naine peaks leppima, siis asenda sõnad mees asemel naine ...
  9 vastust
  brutaalne :-)
  prutaalne on teemaga ka ilmselt seonduv aga siis ehk tüvest pruut, ma arvan ...
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • kriu

  18.01.2013 13:36
  kriukirjutas:
  mes sel mehel on kullast till ve ? Üldiselt võtaks kokku eesti meeste käitumise: matsid ja pesemata till, millega nagunii midagi peale ei osata hakata :P
  8 vastust
  eesti "härrasmehed" näevad targemad välja kui suu kinni on :P
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • ***

  18.01.2013 13:37
  Hea kõhutäis naeru :D Aga jah, ilmselt selliste matside pärast naised aina rohkem välismaa mehi võtavadki.. No kõigile Eestis ju ei jätku (HEAD MEEST!) Jorsse jaguks vast ikka nii ühele kui teisele..ja selline jorss olgu üldse õnnelik kui mõni naine on nõus teda ära taluma...ja palju õnne ja edu kui suudab veel 2 või enam sellist naist leida. Normaalne naine ei peagi leppima sellise "matsists macho mehega"
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • N25

  18.01.2013 13:37
  Mida ma just lugesin? Kas see oli päris inimese päris arvamus ja päris argumendid ning loogika? Nutta või naerda....naerda :)
  Vasta
 • Ab

  18.01.2013 13:38
  Õige jutt, häid mehi on Eestis vähe,enamus on küprokid Soomes või topsi vennad Eestis .Selliseid kes kahte naist jõuavad üleval pidada tuleb lugu pidada .
  Vasta
 • irw

  18.01.2013 13:39
  Mõni peab kohe ennast jumalaks!
  "Leppige sellega", aga ma küsin, milleks? Kui kepinälg suur, ei käi ma meeste ees lömitamas, selleks on vibraator. Või miks arvab mees, et ta on nii pagana tähtis ja ilma mehekeseta ei saa naine kohe kuidagi? Tundub, et see mees ise kahtleb enda asendamatuses, tulemuseks siis antud kirjatükk!
  Eesti mees on nagu suur, kasvatamatu ja ülbe laps-mats, keda siis kanaemad ja hiljem oma naised poputama peavad. Aga mis mees vastu annab? Raha? Rahaga hinge ja armastust ei toida.
  1 vastus
  Vasta
 • Mann

  18.01.2013 13:42
  Vaene vennike ei saa normaalsete ilusate ja arukate naistega lihtsalt jutule, kuna on ise mingis punktis puudulik ilmselt, võibolla nt suhtlemisoskuse poolest või on tal näiteks täiesti ebanormaalne maailmavaade...:D Anname lollikesele andeks. Aga naistel, kel on nii välimust kui mõistust ja enesekindlust, pole küll vaja muretseda. Eks raskeid hetki tuleb elus ikka ette ja vahest tulebki üle elada mõni mees, kes üritab tõestada et polügaamia on normaalne asi (enamasti küll salaja = pettes), aga sellise selja tagant uks kinni lüüa ja eluga edasi minna, tuleb uus ja parem! ;) Pirtsutada pole vaja jah, kuid enesest lugupidamine peab heal naisel ikka olemas olema.
  Vasta
 • mhm

  18.01.2013 13:43
  no ja sinu naistel võiks ka mitu meest olla ühtlasi ahahaha oleks alles fahmiil
  Vasta
 • Pets

  18.01.2013 13:44
  Naine küsib mehelt: "Misasi on agressioon?" Mees: " see on kui lähen naabrinaise juurde ja panen teda." Naine: "Ahhaaa! Kui naabrimees tuleb minu juurde ja paneb mind?" Mees: " Oot, oot! Ära litsilöömist agressiooniga segamine aja!"
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • Minu tase on täitsa laes

  18.01.2013 13:44
  Mees võiks üldse rahulikumalt suhtuda,kui naisel on 3 armukest ja mitte hüsteeritsema hakata!
  Vaata sama kasutaja kommentaare
  Vasta
 • :D

  18.01.2013 13:45
  Noh,kirjutas:
  jälle yks klikke jahtiv jutt yles pandud.
  See teema on sama vana, kui inimkond. Alati on mehi, kes vajavad mitut naist, sest ego ei kannata (ja mis veel rääkida yhest all...
  1 vastus
  jäta oma kontakt ja saad 30-40 korraga
  Vasta
 • sa irw

  18.01.2013 13:45
  ära üldista, asendamtusest niipalju, et ma tahaks näha kuidas su vibraator sulle järeltulijaid teeb ja hiljem neile eeskujuks on.
  1 vastus
  Vasta
 • vanad naised

  18.01.2013 13:45
  Kommentaar eemaldatud
  1 vastus
  on sinu arvates täisõginud aga mehed on juba noortena üleõginud!
  Vasta
 • vello

  18.01.2013 13:46
  minul on ka mitu armukest ,aga ega nad üksteise olemasolust siis teadma ei pea....naine ka veel takka otsa, seda nad teavad.algul seksime kokku siis seksime lahku jne.kõik on oma eluga rahul kui vaja siis helistame....milles küsimus???aru ma ei saa.
  Vasta
 • lubage, olen naine

  18.01.2013 13:47
  Mehed peaksid leppima tõsiasjaga, kui nad seljataga ukse kinni löövad, et armukese juurde minna või teise-kolmanda naisukese juurde, on tema elukaaslane kohe varmas telefoni haarama, et oma teise või kolmanda meesõbraga õhtu suhtes kokku leppida. mehed harjuge ometi ära, kui Soome tööle sõidate, jääb teie elukaaslase või naise voodi kindlasti mitte jahedaks. Kõik mehed, leppige võimalsuega kui teie ülbitsete naisega on keegi alati valmis armusõnu naise kõrvu sosistama ja naistele see meeldib. Võtke vabalt, mehed.

  Kui aga jääte koduseks, leiate siin omal maal tööd,jääte pere eest hoolitsejaks ja hindate oma naist, jääb ka tema teile truuks nagu teie isegi seda teete.

  Niikaua kui mehed aelevad ringi, teevad nende naised sama. Valik on meestel ja pärast ärgu vingugu kui lapsed pole tema nägu.
  2 vastust
  Vasta
 • keskmine eesti mees

  18.01.2013 13:47
  see artikkel kuulub juba ulmevaldkonda! on ju öeldud et eesti naised on eesti meeste jaoks liiga haritud ja ainuke võimalus meest leida on välismaalt! elan üksi ja mul on kümneid sõpru üle eesti kes elavad ka üksi kuna tänapäeval pole enam naistga kontakti mõtet otsida sest tõenäosus kellegagi tutvuda on samaväike kui võita vikinglotoga mõni märkimisväärne võit. ei oskagi seda millegagi seletada,võib olla oskab mõni naine kommenteerida...
  2 vastust
  Vasta
 • SS

  18.01.2013 13:48
  Jaanuskirjutas:
  Huvitav, kuidas polügaamiat propageeriv inimene võiks suhtuda näiteks homoabieludesse. Kas muutub järsku konservatiiviks ja hakkab toetama "traditsioonilisi pereväärtusi"...
  1 vastus
  pigem traditsioonilisi suhteid.. mees => mitu naist. igaühele üks on üleromantiseeritud mõtlemise tulemus - et igaühe jaoks on üks ja kindel nö hingesugulane ja selle otsimisega aastad mööduvadki. lääne meedia promob seda hoolega (eriti USA sarjad ntx); polügüünia ja polüandria on mõeldavad ehk ka saavutatavad, aga selleks peab toimuma suuri muutusi kultuuris - hetkel on arusaadav, et kaitstakse üks-ühele suhteid. see on tõsi, et enne suhtesse asumist tuleks selgeks rääkida, mida oodatakse - eksklusiivsust või vabadust. see aga tähendaks sellest ühesti suhteliselt kindlamast partnerist ilma jäämist, mis viib selleni, et ollakse ühega, aga pannakse ka vasakule.
  Vasta
LISA OMA KOMMENTAAR
Selle artikli kohta on 385 kommentaari
Nimi
Kommenteerimistingimused
Naistekas - Viimased uudised
 • Katseta uusi soenguid
 • Proovi kuidas mõjub Sinu huultel punane värv
ALUSTA SIIT
Valuutakursid
 • USD0.78784
 • GBP1.26438
 • SEK0.10856
 • RUB0.01918
=