"Mulle meeldib üks poiss juba 3 aastat, aga ta on selline pätipoiss. Mida teha?"

 (3)
"Mulle meeldib üks poiss juba 3 aastat, aga ta on selline pätipoiss. Mida teha?"
Foto: Ester Vaitmaa

Noor neiu tunneb huvi: Ma tahan küsida. Mulle meeldib üks poiss juba 3 aastat. Ja ta meeldib mulle väga, aga ta on selline pätipoiss. Mida teha? Aidake palun. Me oleme mõlemad 14.

Vastab Amori nõustaja:

Kirjutad, et Sulle meeldib üks poiss ning seda juba päris pikalt: 3 aastat.
Mainid oma kirjas, et ta on "pätipoiss". Küsid, et mida peaksid tegema.

Ma ei ole kindel, et Sinu kirjast õigesti aru saan, kuid lugedes Sinu lauseid jääb mulje, et pikaaegne meeldimise tunne on Sinu jaoks midagi toredat, mida sooviksid ehk säilitada või isegi edasi arendada. Sinu võimalikud kahtlused on seotud ehk sellega, et osa poisi käitumisest on keeruline (selline mulje jääb Sinu sõnast "pätipoiss") .

Juhul kui see meeldimise tunne on Sinu jaoks positiivne, siis ma usun, et sellega ei peagi midagi erilist ette võtma muud, kui lasta sellel toredal tundel enda sees olla. Kui aeg on küps, siis küllap liiguvad asjad ka edasi tunnete osas või tegude läbi.
Kui Sinu väljend "pätipoiss" viitab siiski keerulisele käitumisele, siis siinkohal tasub meeldimise ja tunnete kõrval appi võtta mõistuse hääl. Kui kellegi teguviisid või käitumine ei ole Sinu meelest päris õiged, tasub seda kindlasti kaaluda, mõeldes ennekõike enda heaolule ja väärtustele.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare