Neli asja, mida peaksid oma kaaslaselt kindlasti juba esimesel kohtingul küsima

 (17)

Neli asja, mida peaksid oma kaaslaselt kindlasti juba esimesel kohtingul küsima
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Esimene kohting huvipakkuva härraga ukse ees? Toome ära neli küsimust, mida peaksid oma kaaslaselt juba esimesel kohtingul küsima — nende abil saad aru, kas kohtuda selle inimesega veel või on targem kohe edasi liikuda.

1. Milline oli sinu lapsepõlv?

See, millised olid ja on inimese suhted oma perega, määrab väga suures osas ära selle, millised saavad olema tema suhted oma tulevase perega. Kui su kaaslane räägib oma lähedastest armastusega, siis võib arvata, et temast saab hooliv abikaasa ja isa. Kui ta räägib neist aga süüdistavalt, hoia eemale!

2. Millised on sinu plaanid lähitulevikuks?

Sa ei taha ju meest, kellel pole mingeid plaane edasi areneda? Sellisest võib tulevikus saada lihtsalt diivanikaunistus. Kui mehel on aga ambitsioonid olemas, siis võid julgelt temaga edasi deitida.

3. Mida sulle vabal ajal teha meeldib?

Vaba aeg on see aeg, mille saate koos veeta. Oleks üsna halb, kui teil oleks totaalselt erinevad huvid. Väike erinevus rikastab, aga liiga palju erinevusi saab suhtele kergesti saatuslikuks.

4. Milliseid raamatuid sulle lugeda meeldib?

Intelligentsed mehed loevad raamatuid. Kui tahad, et teil oleks tulevikus millestki rääkida, siis eelista meest, kellel on lai silmaring. Võid ka küsida seda küsimust niipidi, et mis on tema viimase aja parim lugemiselamus.

Allikas: Her Campus

Vasta ja võida
Vistrikud ja akne esinevad
Õigesti vastanute vahel loosib rosena.ee dermakosmeetika e-pood välja 5x30€ kinkekaardid, mille väärtuses võitjatel on võimalik omale sobivad näohooldustooted valida.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare