Noore neiu mure: kuidas ma peaks poiste tunnetest aru saama, kui nad neist ei räägi?

 (2)
Kehalise kasvatuse tund MHGs
Foto on illustreerivFoto: Hendrik Osula

Küsimus: Meil oli kehalise tund õues. Poisid tulid vaatama, kuidas me jalkat mängisime. Olin üpris võhmal ja väsinud, sest jalgpall pole minu ala, kui üks minust 2 aastat noorem poiss mulle sosistas: "Tubli, jõuad veel!" Ma ei saa temaga väga hästi läbi, sest ta on mu kiusajaga sõber. Kas ma meeldin talle?

Vastab Amori nõustaja:

Ühes kehalise kasvatuse tunnis julgustas Sind üks koolivend ning Sa ei ole kindel, kas see võis olla märk sellest, et Sa talle meeldid. Ma arvan (kuid ma ei saa kindel olla), et poiss püüdis Sind lihtsalt julgustada, kuna nagu Sa mainisid, oli kehalise kasvatuse tund kurnav ja Sind üpris võhmale võtnud ning poiss soovis Sulle energiat, et Sa mängu lõpuni vastu peaksid.

Ma ei tea täpselt, kas see võis tähendada, et Sa talle meeldid, aga ma usun et parimaks võimaluseks teada saamiseks on anda aega ja vaadata, kas poiss annab sulle oma võimalikest tunnetest mingil viisil teada — näiteks otsides Sinuga suhtlust, Sind koolis tervitades, ja nii edasi. Kui aga poiss mingeid selgeid märke ei edastada, siis ehk tõepoolest soovis ta Sind julgustada, et Sa jätkaksid tublis vaimus jalgpalli mängimisega.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare