NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Teata sobimatust kommentaarist"!
TOP 1-4
Kommentaaride järjekord: parimad uuemad vanemad
 • Sysy69

  07.04.2012 08:44
  Sinu kirjutise ei klapi miski. Eeldan et, tegemist on ilmse eksitusega.
  Naine kes väidab et, peab ennast avatud silmaringiga inimeseks ja on aastaid elanud oma abikaasaga vabasuhtes ja ei tea mis koht on Iha .ee?? Satub selle pärast paanikasse ei saa olla avatud silmaringiga kuna iha on ennast reklaaminud väga ja väga avalikult isegi teleri ekraanil olid ta suvepäevade ülekanne. Iha on väga kuulus koht kogu eestis ja kui sa viitsiksid pisut lugeda ja enda silma ringi veelgi avardada siis saaksid teada et, eestis on veel palju selliseid saite.
  eeldatavasti oled sa kuulnud et, sexis peab olema vabameelne aga seda sa kohe kindlasti ei ole. See ei ole koma sinus, paljud ei ole, mina ka mitte. Ei peagi olema.
  Naisena soovitan sul rahu säilitada ja tegeleda oma probleemide; eriti selle vabameelsusega ja laiasilmaringiga tegeleda.
  Usu kõik normaalsed mehed käivad sellistel saitidel ja pole see Sinu mees mingi erand.
  Sama kasutaja kommentaarid
  Vasta
 • karuOtt90

  07.04.2012 11:04
  netis niisama jutuajamine võib ju paljudele peale minna- iseküsimus on see, kui mitu naist ka REAALSELT deitida viitsivad/julgevad, kindlasti mitte eriti palju, no nii max 20%, tavaliselt siiski 5-9%- olukord muidugi muutub kohe, kui sponsorit pakud, siis lendavad ka kõige paksemad haisukotid peale, et "aga millal ja mida sa tahaksid teha" =)
  Ma ise mujal, kui reidis naiskasid piilumas ei käi, sedagi harva- eluke liiga lühike, et raisata jaburate ootuste jaoks, mis nagunii täide ei lähe (:
  Sama kasutaja kommentaarid
  1 vastus
  Vasta
 • Lend

  08.04.2012 09:56
  Meeskirjutas:
  jälle üks naine, kes arvab et kui maja ehitatakse ja on lapsed, siis mehega enam ei peagi tegelema, sest kui "minul pole vajadusi, siis ka mehel pole vajadusi". Nii lihtn...
  1 vastus
  Vabandust, aga selliseid asju saab ju rääkida, eksole? Kui kaks inimest elavad koos, siis nad võiksid ikka suuta asjad selgeks rääkida. Kui oli jutt, et on monogaamia, siis on monogaamia. Ja kui on nii avatud suhtumisega naine, siis ta saaks aru, kui mees ütleks, et ma ei suuda enam, et kas ma võiks olla teistega nüüd vahepeal jälle?
  Aga võib-olla asi on selles, et piirid on hägusad. Kas te, mehed, üldse ei mõtle, et igasugustes portaalides kolamine häbistab teie oma naist.
  Teine küsimus, kui sina vajad seksi, kas oled mõelnud, mida vajab sinu naine? Millal kinkisid talle midagi ilusat, viisid ta välja, tegid tema eest kodutööd? See lahendaks nii palju.
  Naised tahavad ka füüsilist lähedust, lihtsalt nad ei suuda seda toorelt teha kui on emotsionaalselt tühjad. Võib-olla see on nende endi probleem ka, et nad ei räägi, lihtsalt vaikivad.
  Sama kasutaja kommentaarid
  Vasta
 • Meezh40

  08.04.2012 22:39
  Ma küll ei tea, mida tema mees seal teeb, aga kui pole just tegu rate-ajastust pärit suhtlemispuuet omava teismelisega, siis igast suvalisest baarist on ju palju lihtsam, kiirem ja mugavam leida omale voodisoojendaja kui kusagil internetis aega raisates, teadmata, kes üldse selle konto taga on. Ja miks tohib mehel olla sõpru, aga ei tohi olla sõbrannasid, kellega oma isikliku elu rõõmusid ja muresid jagada? Kas lesbist sõbranna, keda mehed üldse ei huvita, tohib ikka olla? Aga väga kole frigiidne sõbranna? Kui kaugele võib oma absurdsetes nõudmistes minna, et teise inimese elu ikka kindlasti piirata saaks? Ei maksa unustada, et ta on sinuga koos täiesti vabatahtlikult! Kui hakkad seadma talle reegleid, mida teised inimesed talle ei sea, kui kauaks ta sinu arvates siis vabatahtlikult sinuga koos veel olla tahaks? Kogu artikkel tundus olema küll väljamõeldis, kuid sellise nurga alt kirjutab reeglina inimene, kellel on madal enesehinnang ning iha.ee-de jms-ga võitlemise asemel tasuks kasvõi maksta professionaalse abi eest, et leida iseendas ülesse need väärtused, mida tema mees väga hästi teab ja miks just temaga koos tahab elada.
  PS: mul endal on juba aastaid ihas konto olemas, lihtsalt piltide vaatamiseks. Ei ole ausalt öeldes tekkinud seni veel mõtetki, et kellelegi kirjutada või mingeid kontakte looma hakata. Aga selliseid süüdistusi kuulates või lugedes jääb küll mulje, et süüdistaja mõttemaailm on minu omast oluliselt rikutum...
  Sama kasutaja kommentaarid
  Vasta
LISA OMA KOMMENTAAR
Selle artikli kohta on 132 kommentaari
Nimi
Kommenteerimistingimused
Naistekas - Viimased uudised
 • Katseta uusi soenguid
 • Proovi kuidas mõjub Sinu huultel punane värv
ALUSTA SIIT
Valuutakursid
 • USD0.80502
 • GBP1.26247
 • SEK0.10835
 • RUB0.0177
=