Südamelt ära: 10 kutti selgitavad, miks neil sõnumitele vastamisega nii kaua aega läheb

 (11)
mobiil
Pilt on illustreerivFoto: Andres Putting

Ideaalses maailmas oleks oma silmarõõmule Facebooki sõnumite ja SMSide saatmine lihtne: sa kirjutad neile midagi toredat ja juba minuti pärast nad vastavad, justkui oleks tegemist näost-näkku vestlusega. Selle asemel ootad aga nukralt vastust, mida ei paistagi tulevat. Miks neil sõnumitele vastamisega ometi nii kaua aega läheb? Noormehed selgitavad.

1. "Võin vastata minuti või kahe pärast. Sama hästi võin ka mitte kunagi vastata. Oleneb, kes sa oled. "

2. "Vastan 20 sekundi ja viie päeva vahepeal. Kõik oleneb sellest, millega ma hetkel tegelen. Kas mul on telefon üldse käes või minu lähedal? Kui ei, siis kus see on? Kes kirjutas? Kui tähtis nende kirjutis minu jaoks on? Kas ma pean midagi enne välja uurima, et vastata? Üritan tavaliselt vastata nii kiiresti kui võimalik. Kui ma hoian parasjagu mobiiltelefoni käes ja keegi hea ja tore inimene mulle kirjutab, vastan kohe."

3. "Mul kulub vastamisele 10 sekundit kuni 48 tundi. Kui sul on vaja vastust otsekohe, siis helista!"

4. "Kui hoian telefoni käes, vastan kohe. Muidugi oleneb inimest. Mu elu ei keerle mu mobiiltelefoni ja sotsialameedia ümber!"

5. "Vaatan sõnumeid hommikuti ja enne magamaminekut. Kui jaksu on, vastan!"

6. "Kui kellelgi võtab minu sõnumitele vastamine kaua aega, siis vastan neile täpselt sama kaua, kui nemad mulle."

7. "Kui sõber kirjutab, siis vastan kohe. Kui kirjutab aga keegi, kellega ma flirdin või olen suhtes, vastan üldjuhul 10 minutit pärast sõnumi nägemist. Minu kogemus on näidanud, et kui ma vastan kohe, siis kaotavad nad sinu vastu kiiresti huvi."

Seotud lood:

8. "Kui kirjutab keegi, kes mulle meeldib, kulub mul vastamisele 30 sekundit."

9. "Mu mobiiltelefon on kogu aeg minu lähedal, vastan üsna kiiresti. Vahet pole, kes kirjutab."

10. "Vastan kohe ainult siis, kui mulle kirjutab keegi, kes mu südame kiiremini tuksuma paneb. Tööasjades ja tavaelus mängin pigem raskesti kättesaadavat."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare