Suhted muutuvad aina keerulisemaks — mis asi on mikro-petmine ja miks sa selle pärast põdema peaksid?

 (18)
Suhted muutuvad aina keerulisemaks — mis asi on mikro-petmine ja miks sa selle pärast põdema peaksid?
Foto: Panthermedia/Scanpix

Pole vist vastikumat tunnet, kui saada teada, et inimene keda sa armastad, on sind kellegi teisega petnud. Nüüd on aga laineid löömas uus trend: mikro-petmine, vahendab Buzzfeed. Mida see tähendab ja kas ka sina peaksid muretsema?

Mis on mikro-petmine? Põhimõtteliselt võib selleks olla ka see, kui kõnnite kallimaga käest kinni ja ta vaatab vahetpidamata teiste naiste tagumikke. Kohtinguekspert Melanie Schillingi sõnul on tegemist järjestikuste pisikeste tegudega, millega inimene vihjab, et keskendub vaimselt või füüsiliselt kellelegi teisele, mitte oma armsamale.

Need teod võivad tähendada näiteks saladuste jagamist kellegagi väljaspool suhet, kes sind huvitab või kui sa ei räägi oma kallimale, et suhtled mõne teise inimesega, kes on sinu arust kütkestav. Mikro-petmine on ka see, kui varjad oma kallima eest seda, kui palju sa kellegagi tegelikult suhtled ehk põhimõtteliselt, kui sa naudid mõne teise inimese tähelepanu. Sageli on see füüsiline, aga tihti ei ole ka.

Mikro-petmine on ka see, kui su kallim käib pidevalt vaatamas mõne teise naise Instagrami fotosid ja mainib kedagi liiga tihti teievahelistes vestlustes.

Ei pea vist eraldi mainima, et su suhtele selline käitumine kasuks ei tule, aga eks tegelikult peaks ühes õiges suhtes olema piisavalt palju usaldust, et mõista, et need pisikesed teod ei tähenda midagi, aga mida meie ka teame...

Kas sina oled kunagi kedagi mikro-petnud?

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare