Tahad teada, kas silmarõõm on sinust ka päriselt huvitatud?

 (6)

Tahad teada, kas silmarõõm on sinust ka päriselt huvitatud?
Foto on illustreerivUnsplash.com

Tänapäeva Tinderi-maailmas on järjest keerulisem aru saada, kas mees on ka päriselt huvitatud või on ta ainult seksi peal väljas. Siin on kolm märki, mis näitavad, et ta tahab sinuga koos olla.

Ta hoolib sinust
Ja me peame silmas seda, et sa lähed talle tõsiselt korda. Ta huvitab nii su hobist, lapspõlvest kui ka tulevikuplaanidest. Kui sul on uue silmarõõmuga küll suurepärane seks, aga pärast kolmandat kuud ei tea ta su kohta ikka veel midagi, siis … Liigu edasi.

Ta väldib “seda sõna”
Kui mees pole huvitatud, teeb ta absoluutselt kõik, et ei peaks suhtest rääkima. Kohe, kui teema sellele viid, uurib ta, miks peab midagi defineerima.

Teda ei huvita vallalise staatus
Te kohtute küll nädala sees, aga reedest pühapäevani pole mehest midagi kuulda. Silmarõõm ei vasta kunagi telefonile ja kui sul õnnestubki ta tabada, on tal alati “kiire”. Kui kallim tahab veeta ka nädalavahetuse sinuga, mitte ei otsi uut baari, kuhu sõpradega suunduda, on ta sinust tõsiselt huvitatud.

Allikas: Sexy Confidence

Vasta ja võida
Vistrikud ja akne esinevad
Õigesti vastanute vahel loosib rosena.ee dermakosmeetika e-pood välja 5x30€ kinkekaardid, mille väärtuses võitjatel on võimalik omale sobivad näohooldustooted valida.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare