Värske uuring kinnitab: enamik naisi eelistavad vallalise staatust

 (65)
Värske uuring kinnitab: enamik naisi eelistavad vallalise staatust
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Kas sa oled ka üks neist inimestest, kes eelistab õhtuti üksinda oma lemmikseriaali vaadata? Või hoopis pelgad ühiseid õhtusööke sõpradega, kus sina oled ainus vallaline? Viimasel juhul on täitsa võimalik, et sa oled meesterahvas.

Paljud naised (61%) tunnistavad, et nad on õnnelikud, kui nende suhtestaatus on vallaline, võrreldes 49% protsendi meestega. Kui naised on vallalised, siis 75% neist ei kibelegi suhtesse, kuigi 65% meestest soovib meeleheitlikult seda õiget leida.

Kuidas see võimalik on?

Professor Emily Grundy sõnul on naised vallalistena õnnelikumad, sest suhtes olemine on väsitav. “Tõestatud on, et naised kulutavad kodutööde tegemisele rohkem aega kui mehed ja arvan, et nende kanda on ka suur osa emotsionaalseid töid,” väitis ta.

Grundy sõnul suudavad naised ka suhteväliseid sõprussuhteid paremini hoida. “On selge, et vallalised naised võtavad võrreldes vabade meestega rohkem osa sotsiaalsetest tegevustest ja neil on ka rohkem sõpru, mistõttu on neil palju laiem valik alternatiive,” teab ta.

Kui see küsitlus tõepoolest paika peab, siis mida peaksid mehed ette võtma, et vallalisena õnnelikumad olla? Kuigi kohtingutel käimine tundub vahetevahel lootusetu tegevus, on sotsiaalmeedia muutnud imeliste naistega tutvumise palju lihtsamaks. Seega, lõpetage nukrutsemine ja leidke see õige üles või olge rõõmsad, sest tegelikult on ju ka vallaline olla väga lõbus!

Allikas: AskMen

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare