FOTOD | Instagrami tšikk jagab maailmaga, milline vahe on kardiotrenni tegemise versus raskuste tõstmise mõjul sinu figuurile

 (55)
Kumb tulemus meeldib sulle rohkem?
FOTOD | Instagrami tšikk jagab maailmaga, milline vahe on kardiotrenni tegemise versus raskuste tõstmise mõjul sinu figuurile
Foto: Instagram

Jõutrenn pole enam ammu mõeldud vaid meessoost rambodele, vaid ka mitmed kuulsad ja vähemkuulsad naised on selle enda jaoks avastanud. Instagrami tšikk Rebecca Catherine Smith jagas hiljuti seda, millise muutuse tõi kardiotrenni asendamine raskuste tõstmisega tema jaoks. Tulemus on imetlusväärne!

"Mind pahandab, et paljud tüdrukud mõtlevad jätkuvalt, et kohe, kui hantel või proteiinijook haarata, muutub ta kohe superkangelaseks Hulk," kirjutas Smith. "Kui mina liikusin kardiotrennide juurest jõutrenni juurde, muutis see mind nii sisemiselt kui ka välimiselt ja eks iga inimene võib teha, mida tahab, aga mina isiklikult ei arva, et mu keha nüüd mehelik oleks."

Just hirm näha välja "mehelik" on üks suurimaid vabandusi, miks paljud naised ei julge raskusi tõsta. Ka modell Kate Uptonil oli samasugune kartus, aga täpselt nii nagu Smith, otsustas ta tema seda proovida ja suhtub nüüd jõutrenni väga suure kirega.

Avalda arvamust, kumb figuur on sinu arust kaunim?

Allikas: Business Insider

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare