Hämmingus lugeja: olen sale ainult seni, kuni mehele saan?

 (22)
Hämmingus lugeja: olen sale ainult seni, kuni mehele saan?
Foto: Panthermedia/Scanpix

Käisin nädalavahetusel soolaleivapeol, kus laud oli kaetud hea ja paremaga ning muidugi kõik külalised pugisid kõhu head ja paremat täis. Kui olin oma isu täis söönud, keeldusin viisakalt koduperenaise pakutud saiast, mille peale mu hiljuti mehele läinud sõbranna üle toa väitis: “Muidugi ta hoiab saledat joont, ta pole ju suhtes.”

Olen juba aastaid aktiivselt trenni teinud ja muidugi vaatan, mida ma söön, sest ega mu keha pole ju prügikast, aga kui ta ikka mitu korda mainis, et hoian end vormis vaid selleks, et äkki siis lõpuks mõni mees tahab minuga ka suhtesse minna, olin hämmingus. Kas siis teised naised hoiavad end vormis vaid selleks, et endale kaaslane leida ning siis võib edaspidi saia vintsutada ja lasta pekivoltidel üle püksiääre valguda? Kas siis samal eesmärgil täidetakse oma sotsiaalmeediakontod ka trennipiltide ja jõusaali check-in’idega, et vastassugupoole kiitus ja imetlus ära teenida?

Vestlesin sel teemal ka oma teiste sõbrannadega, kes lohutasid, et ju on tegemist mingi isikliku kiiksu või ebakindlusega ja kindlasti ei peaks mina oma pead sellega pikalt vaevama. Pole ju haruldus, et enne suhet käib naine viis korda nädalas jõusaalis ja rühmatrennis ning tellib kohtingutel endale kohustuslikult salatit, aga püsisuhtesse astudes see kõik justkui ununeb ja eelistatakse diivanil kaaslase kaisus popkorni mugida.

Kuidas sulle tundub, kas vallalisena näed oma vormiga rohkem vaeva kui püsisuhtes olles?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare