Heldin harjub oma uue ülesandega: pildistada üles kõik oma söögi- ja joogikorradHeldin Jegis
Heldin JegisFoto: Tiit Blaat

Olen igati põnevil ja hakkamist täis. Tahaks juba oma isikliku toitumisnõustajaga kohtuda, et siis mingi täpsem plaan paika panna

Ootan kohtumist oma isikliku toitumisnõustajaga Kristin Salupuuga, kes oli projekti alguses välismaal. Suhtlesime temaga meili teel ja ta palus mul üles pildistada kõik oma söögi- ja joogikorrad. Kas teate, see ei olegi väga lihtne! Inimene pole harjunud enda igat sööki ja jooki pildistama. Ma ikka mitu korda jõudsin paar asja pintslisse juba panna, enne kui tuli meelde, et pildistama peab ju ka. Samas aga ainuüksi enda toidukordade üles pildistamine pani mind juba mõtlema sellele, et millal, mida ja kui palju ma söön. Panin tähele, et hakkasin teadlikult rohkem vett tarbima. Pühapäeval vaatsin tõtt ühe trühvlikommiga pool päeva. Õnneks tuli lõpuks tütar koju ja sõi selle ära! Seega asi juba töötab.

Laupäeval sai siis sellise laua ümber istutud. Kõik puhas tervis :)

Vasta ja võida
Vistrikud ja akne esinevad
Õigesti vastanute vahel loosib rosena.ee dermakosmeetika e-pood välja 5x30€ kinkekaardid, mille väärtuses võitjatel on võimalik omale sobivad näohooldustooted valida.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare