Kas nüüd on aeg veiniklaas käest panna?

 (2)
Kas nüüd on aeg veiniklaas käest panna?
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Mõtlesid, et mida vanemaks sa saad, sest mõistlikumaks muutub ka suhtumine alkoholi, aga tegelikult läks teisiti? Mõnel õhtul ei mõju kaks klaasikest vein üldse patuselt, aga teinekord tundub, et läksid hoopis liiale ja kuigi suudad jätta mulje justkui oleksid täiesti kaine, on hommikul siiski paha olla ja tunned iseenda ees häbi. Kuidas mõista, millal on aeg klaasike käest panna?

Kui kõik muutub justkui ilusamaks…

Siin on enamasti vaja sõbra abi, sest sa ise ei pruugi mõistagi, kuidas keegi, kelle poole sa tunnike tagasi isegi ei vaadanud, muutus peale paari jooki atraktiivsemaks. Tee endale teene ja vaheta alkoholne jook nüüd vee vastu välja ning kui sinu värske ihaldusobjekt sulle jätkuvalt kütkestavana tundub, küsi enne sõbralt nõu, kui temaga tutvuma asud.

Jook kukkus maha?

Mõned inimesed ongi kogu aeg käpardlikud, aga kui sina tavaliselt nende hulka ei kuulu, aga järsku avastad, et su jook on mööda põrandat laiali valgumas, on kindlasti aeg alkoholijoomisest loobuda. Või vähemalt on aeg teha paus.

Kui tuled pandi põlema…

Miks on nii, et kui klubis või baaris tuled süüdatakse, on ühtäkki nii raske koju minna? Äkitselt avastad end edasisi plaane tegemast, kuigi tegelikult on selgelt aeg tellida takso ja minna koju. Lubame sulle, et kui teed õige otsuse ja otsustad koju magama minna, ärkad hommikul palju paremas vormis, kui siis, kui jääd kuni varaste hommikutundideni pidutsema.

Allikas: Coveteur

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare