Naisteka lugejad jagavad häid nippe, kuidas haigus kiiresti eemale peletada

 (2)
Küüslauk on eestlase suur lemmik!
Küüslauk
KüüslaukFoto: Ilmar Saabas

Palusime Naisteka lugejatel jagada nippe, mida võtta appi kohe, kui tunned, et haigus hakkab ligi tikkuma. Soovitusi tuli seinast seina, jäädes siiski üsna klassikaliseks, aga nagu ikka: kordamine on tarkuse ema!

Näiteks väidab Ristiema, et tema puhul aitab retsept: pits viina ja tekki alla.

ddd tunnistab, et tema puhul toimib hoopis, kui süüa marineeritud küüslauku ja juua rohkelt vett.

Ka eneken nõustub: “Söön küüslauku ja teen pitsi viina ning kobin teki alla magama. Toimib! Järgmine päev terve kui purikas. Pole 20 aaastat haige olnud ega rohtu vajanud.”

Spetsialist räägib kaasa: “Ohtralt küüslauku, riivitud ingveriga rohelist teed ja kuuma hõõgveini sidruniga ning vutvutvutt teki alla.”

Ka Tervis õpetab: “Kuum jalavann, kuum dušs, kuum tee, küüslauk… Kõik see, mis teeb soojaks. Soojalt riidesse, kaks paari villaseid sokke jalga, võimalusel tunnikeseks sooja teki alla. Seda järgides haigeks ei jää.”

Kasutaja inime soovitab omalt poolt juua palju vett ja teed: “Seejärel lähen värskesse õhku liikuma sobivalt riietudes, õhutan hästi kodu ja ongi kõik. Ei ole aastaid haige olnud, kuigi viibin igapäevaselt paljude inimestega samas asutuses. Asi on ikka selles, kuidas aasta läbi käitutakse, st tervislik toit (palju vitamiine otse puu- ja juurviljadest), palju värskes õhus viibimist jne.”

Seega, kes tunneb end täna natukene tõbiselt, võtku appi soojad joogid ja küüslauk ning mis põhiline — puhkus!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare