Naistekaga Kaalust Alla tuleb taas: kui just sina oled alati unistanud tervislikumast elust ja vajad abi ideaalfiguuri saavutamisel, siis vaata siia!


Naistekaga Kaalust Alla tuleb taas: kui just sina oled alati unistanud tervislikumast elust ja vajad abi ideaalfiguuri saavutamisel, siis vaata siia!
Panthermedia, Scanpix

Naistekas ja tervisliku toidu klubi Toiduga Sõbraks annavad kahele Naisteka lugejale võimaluse oma unistused täide viia ja ideaalkaaluni jõuda!

Kui oled pikalt olnud ülekaaluga kimpus ning pole ise suutnud või osanud oma toidulauda tervislikumaks muuta, siis see pakkumine on just sulle. Otsime kahte naist, kelle elu kardinaalselt muuta ja loomulikult ikka paremuse poole. Toiduga Sõbraks toitumisnõustajate juhendite ja õpetuste abil aitame neil oma menüü tasakaalu saada, õpetame tervislikumaid toiduvalikuid tegema ja oleme abiks, kui uue eluviisiga harjumine esmalt keerulisena tundub.

Kui tervislikum elu pakub sulle huvi, saada palun kirjeldus iseendast koos fotoga aadressile naistekas@delfi.ee. Kirjuta meile, miks sa siiani ei ole suutnud iseseisvalt oma kehakaalu kontrolli alla saada ja miks oleksid just sina õige osaleja Naisteka ja Toiduga Sõbraks projektis. Muidugi võid saata meile ka video! Kirju ootame 21.novembrini. Osalejatelt eeldame pühendumist ja valmisolekut nii oma edusammudest kirjutamiseks kui videovõtetel osalemiseks.

Anna iseendale võimalus ja kingi endale figuur, millest alati unistanud oled!

Vaata, kuidas on läinud Naistekaga Kaalust Alla kahel eelneval osalejal: Naistekaga Kaalust Alla

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare