Eksperdid tunnistavad: kui jood kohvi mustalt, võid olla psühhopaat

 (23)
Eksperdid tunnistavad: kui jood kohvi mustalt, võid olla psühhopaat
Foto: Maria Shanina/Unsplash

Kohvi mustalt juua võib olla küll kõige tervislikum viis selle tarvitamiseks, aga see võib ka viidata sellele, et sa oled tõeline koletis. Vähemalt nii väidab hiljutine uuring, mis leidis, et inimesed, kes eelistavad juua kohvi võimalikult kangelt, on tõenäolisemalt psühhopaatiliste tunnustega, vahendab Elle.com.

Austria Innsbrucki ülikooli teadlased uurisid 953 täiskasvanud ameeriklast, kelle keskmine vanus oli 35. Osalejad avaldasid uuringu jooksul, millised toidud ja joogid neile kõige rohkem meeldisid ning seejärel vastasid mitmetele iseloomu puudutavatele küsimustele, mille eesmärk oli mõõta omadusi nagu eneseimetlemine, agressiivsus, psühhopaatia ja "igapäevane sadism" ehk kalduvus nautida teistele inimestele valu tekitamist, olgu siis tahtlikult või mitte.

Tulemused näitasid, et inimesed, kellele meeldisid mõrudad maitsed, on rohkem pahatahtlikud. Mõrudate maitsete hulka kuulusid näiteks kohv, redised, õlu, toonik. Võrreldes teiste maitsetega viitasid just need psühhopaatilistele omadustele.

Soovid, et sind ümbritseksid meeldivamad inimesed? Sel juhul veeda aega nende inimestega, kes armastavad magusat ega salli mõrudaid maitseid ehk kui näed kohvikus, et keegi lisab oma kohvile mitu lusikatäit suhkrut, mine temaga rääkima. Tal võib olla väga suur süda.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare