Neli lollikindlat nippi, kuidas lõpetada muretsemine

 (2)
Neli lollikindlat nippi, kuidas lõpetada muretsemine
Foto on illustreerivundefined

Kas avastad end taas muretsemast — ja veel selliste asjade pärast, mida sa ei suuda nii ehk naa muuta? Kui jaa, siis siin on neli lihtsat nippi, mida peaksid katsetama.

Võta aeg maha
Sa ei pea olema üliinimene ja jõudma absoluutselt kõikjale. Ürita rahuneda ja nautida toimuvat. Einevaid lõdvestumisviise leidub küll ja veel: mediteeri, jaluta looduses, harrasta joogat või suundu hoopis raamatukokku veel avastamata teoste jahile.

Ära ürita kõike kontrollida
Sa ei saa pideva muretmisega maailma päästa, niimoodi kuumened vaid üle. Seega tegele vaid nende asjadega, mis on reaalselt sinu võimuses.

Ole tänulik
Jaa, see võib tunduda totter, kuid proovi järele: leia igas päevas kolm asja, mille eest oled tänulik. Olgu need kas või kõige pisemad ja pealtnäha totrad detailid. Tänutunne teeb sind rõõmsamaks.

Joonista mälukaart
Tõmba pliiatsiga paberi keskele üks ring ja kirjuta sellesse mure, millega praegu oma pead vaevad. Selle ümber visanda erinevad mõtted, mis sul probleemiga seostuvad ja ühenda need ringiga. Peagi näed, et paberile on moodustunud ämblik. Seda vaadates hakkavad ka mõtted kristalliseeruma ja näed peagi lahendust murele.

Allikas: Your Tango

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare