1. Hoidke oma ootused mõistlikutena

Elu muutub, kui perre sünnivad lapsed. Ajagraafik muutub tihedaks ja vaba aeg ülimalt väärtuslikuks ning ainus, millele saad kindel olla on see, et mitte millelegi ei saa kindel olla. Selle mõistmine ja sellega leppimine toob rahu ja heaolu nii magamistuppa kui sealt väljapoole.

2. Iga päev tuleb kaaslasega flirtida

Lastega majandamise tuhinas on väga lihtne näha oma partneris lihtsalt partnerit ning romantilisest suhtest saab justkui töösuhe. Lahendus on lihtne: flirt! Iga päev. Mitu korda. Näita kallimale, et ta on sinu jaoks jätkuvalt vastupandamatult seksikas, mitte ainult piimatooja või kokk-kondiiter-koristaja.

3. Seks käib graafiku järgi

Siin on kaks asja: ühed ütlevad, et seksi graafikusse märkimine muudab selle järjekordseks kohustuseks, mis tuleb ära teha. Teised aga panevad seksi graafikusse sellepärast, et nad tahavad seksida ja selle jaoks aega leida. Graafikuseksi eelis on ootusärevus ja erutus mis tähtajale lähenedes muudkui kasvavad ja lõpptulemuse vägagi meeldivaks muudavad - mida pikem eelmäng, seda ägedam, eks?!

4. Rääkige vanadest headest aegadest

Mõnikord muutuvad partnerite seksisoovid selliselt, et üks tahab siis, kui teisel üldse tuju pole ja kui tuju tulebki, siis on esimesel sada põhjust, miks mitte seda teha. Kui teie soovid on sünkroonist väljas, meenutage, kuidas teie suhe algas ning mismoodi seks siis toimis ja välja nägi, miks asjalood muutusid ning mida tuleks teha selleks, et uuesti joonele saada. Need vestlused võivad tuua tagasi olulisi mälestusi, mida parimal juhul tahaks taaselustada.

5. Käituge nagu suhe oleks alles alanud

Pikas suhtes muutuvad inimesed väga laisaks ning mingil põhjusel ei viitsi enam pingutada. Et kui partner on "kätte saadud", siis pole rohkem vaja tema alles hoidmisega vaeva näha. Flirtimine, pingutamine ja vaeva nägemine on see, mis hoiab suhte elavana ega lase kirelõõmal kustuda.

6. Ärge muretsege selle pärast, mida teised teevad

See, mida sõbrad räägivad, pornokad näitavad või telekas kuvab ei vasta nagunii tõele, seega pole mõtet ka selle pärast muretseda, kas teie seksielu ikka vastab mingile normile või mitte. Teie jaoks olgu norm see, milles te mõlemad end mugavalt ja hästi tunnete.

7. Nautige ka kähkukaid

10minutilised põgenemised vannituppa, kappi või voodisse ei pea kuuluma ainult armukeste või romantiliste komöödiate pärusmaale. Kui ikka aega ei ole, aga stress käib üle pea, siis on üks kiire kähkukas parim viis lõõgastumiseks ja intiimsuse taasloomiseks. Lihtsalt pea meeles, et õige kähkukas toimub spontaanselt ja juhuslikult, ette planeerides läheb kõik tavaliselt metsa.

Allikas: Fatherly