Hoia neid viit asja kindlasti meeles:

1. Pane paika tasakaal armastuse otsimise ja vooluga kaasa minemise vahel

Vast oled sinagi kuulnud, et armastust ei ole võimalik tegelikult leida ja see tuleb su ellu siis, kui sa seda kõige vähem ootad. See aga tähendab, et sa justkui ei tohiks seda otsidagi, kuid suhete eksperdi Deanna Cobdeni sõnul pole see päris nii. “Kui sa ei otsi kvaliteetset suhet, siis sa seda ei leia ka,” teab ta. “Sa lõpetad pigem sellega, mis sulle sülle kukub või siis mitte millegagi.” Aga sa pead Cobdeni sõnul hakkama otsima alles siis, kui oled ilma teise inimeseta ka õnnelik.

Samal ajal ei soovita Deanna sul keskenduda liiga palju nõudmistele, mis oled oma tulevasele partnerile seadnud, sest sa võid nii mõneski sobivast kavalerist nii mööda vaadata ja pettuda, kui keegi sind taaskord alt veab.

Seega, otsi küll oma ellu armastust, aga tee seda avatud mõtlemisega.

2. Pea meeles, et sama taktika ei sobigi kõigile

Su parim sõbranna leidis oma kallima tutvumisäpi abi, aga su õde käib peale, et viib su kellegagi kokku, sest tema tutvus enda mehega just nii? Tõsiasi on, et see, mis sobis su parimale sõbrannale või õele, ei pruugi sobida sulle.

Kui võõra kompuga baaris vestluse arendamine on sinu jaoks ärevusttekitav, võid loota äpi peale. Kui sa tahad, et su tulevasel kallimal oleks sinuga samad hobid või huvid, otsigi teda sealt, kus sina käid.

Point on, et pead leidma oma enda tee — sellise, mis põhineb sinu unikaalsetel vajadustel, ihadel, prioriteetidel ja iseloomul.

3. Keskendu sellele, mis toimub sinu sees

Kindlasti oled kuulnud ka ütlust: “Sa ei saa armastada kedagi teist enne, kui sa ei armasta iseennast.” Ja kuigi see on väga suur klišee, siis paraku peab see paika. Sest alles siis, kui tead, mis on sinu väärtus, tõmbad sa ligi partneri, kes kohtleb sind nii nagu sa seda väärid.

4. Võta paus, kui sa seda vajad

Seda õiget otsides võid aeg-ajalt pettuda ja keegi võib isegi su südame murda. Sel juhul on täiesti okei, kui soovid mõneks ajaks otsingutelt aja maha võtta ja endale keskenduda.

Selleks, et päriselt oma ellu armastust leida, pead oskama arvestada ka oma kõhutundega ja kui see ütleb sulle, et pead sammukese tagasi astuma, siis austa seda. Peale lühikest pausi oled valmis uue hingamisega jätkama.

5. Mõtle, mida sa päriselt tahad?

Armastuse leidmine on väga julge eesmärk, mida endale seada ja mida täpsem sa oled, seda parem. Milline näeb välja sinu kõige ideaalsem romantiline hetk? Kas see nõuab püsisuhet, millest kasvab välja abielu? Kas see nõuab kirglikku partnerit ja seiklusi? Võta aega, et see enda jaoks ära defineerida ja kui saad, kirjuta see kõik ka üles ning aseta nähtavale kohale, et seda pidevalt meeles hoida.

Allikas: Elite Daily