Miks naine ei saa orgasmi?


Shutterstock

15 protsenti naistest ei saa mitte kunagi orgasmi. Jätame nemad erandkorras kõrvale ja keskendume ülejäänud 85 protsendile, kes on selleks füüsiliselt võimelised. Uuringute järgi ei jõua pea pooled naised oma partneriga orgasmini. Naise orgasmid sõltuvad voodis sellest, kui hästi kallim teda rahuldada oskab. Internet on ometi tarkuseteri täis. Neuroteadlased on jõudnud seisukohale, mis on peamine põhjus naise orgasmivaesele elule.

Põhjus number üks: naine on ise süüdi

Seksuaalterapeutide hinnangul on naine peamiselt ise põhjuseks, miks ta partneriga kunagi orgasmini ei jõua.

Olukorrapõhine anorgasmia

Kas sa oled üks neist, kes saab orgasmi üksi hullates, aga mitte koos partneriga? Kindlasti ei ole sa ainuke. Tegemist on üsna tavalise naiste eripäraga, mis tuleneb sellest, et koos partneriga ei lasta end lõpuni vabaks või ei julgeta härrat täpselt juhendada, kuidas ja mis temakesele meeldib. Omavahelised konfliktid ja vastumeelsus võtavad muidugi oma osa ühiste hullamiste naudingust. Igal juhul jätab naine koos mehega midagi olulist tegemata, kui ta ainult üksinda orgasmini jõuda suudab. Oma partneri suunamine ja juhendamine teeb teile mõlemale teene. Selleks, et paarisuhtes orgasme täis kireni jõuda, on oluline, et naine ise teaks, mis laadi massaaž tema orgasminärve kõditab ja oskaks seda oma partnerile selgelt kommunikeerida. Kui kallim ei oska samu mõnunuppe vajutada, jääbki naine ainult üksinda orgasme saama ja kallimaga jääb seksuaalne suhe poolde masti pidama. Viljeletakse klassikalist „on ja pole ka“ suhet! Abieluõnne kestvus on ennustatav mõlema partneri seksuaalse rahulolu taseme põhjal.

Kui mees on voodis lihtsalt halb

Mees on voodis naiste hinnangul halb, kui tal on erektsioonihäired või ta keskendub ainult iseendale, saamata aru, kuidas naise naudinguid käivitada. Baasteadmine, et naise seitsmendasse taevasse viimiseks klassikalisest penetratsioonist üksinda ei piisa, ei ole temani veel jõudnud. Kui mehel on erektsiooni hoidmise või enneaegse tulemisega muresid, siis seda on võimalik kontrollida peeniserõngaste ja erektsiooni toetavate kapslite ning kreemidega. Kui ta aga seab ainult ennast seksi ajal keskmesse, siis on vaja natuke ausust olukorra parandamiseks. Julmalt otsekohene ei tasu olla, aga kindlasti tuleb suunata ja näidata, mis õrnemale poolele mõnu pakub. Lõppude lõpuks tahavad kõik mehed oma kallima jaoks Supermanid olla.

Kuidas orgasmide salalaegas naise jaoks vabastada?

Seksuaalterapeudid soovitavad naistel masturbeerida ja õppida kõigepealt ise oma keha tundma. Kuidas me eeldame, et keegi teine tuleb ja vajutab juhuslikult kõiki õigeid nuppe? Kui mõni mees seda oskab, siis tuleb tänada tema eelmist juhendajat. Naised, masturbeerimine on oluline osa enese seksuaalsuse tundmaõppimiseks ja seega eeldus orgasme täis seksiks oma partneriga.

Kuidas naised masturbeerivad?

Enamik mehi vastab selle peale kohe, et eks ikka ühe jämeda dildoga! Kaugel sellest. Uuringute järgi masturbeerib kõigest 1,5 protsenti naistest, pannes mingi mõnuasja oma vagiinasse. Penetratsioon ei olegi naiste number üks naudingute allikas! 86,5 protsenti naistest masseerivad orgasmini jõudmiseks oma kliitorit ja häbet. 12 protsenti naistest naudivad masturbeerides samal ajal vaginaalset penetratsiooni ja kliitorimassaaži.

Milliste vahenditega masturbeerida?

Köögist saab torujaid aedvilju, ent neid ei ole soovitatav kasutada. Käega masseerides orgasmini jõudmine vajab naise puhul 20–40 minutit aega ja väga palju libestit. Erootikatoodete tabuks pidamine ja ajakulu on põhjused, miks naised tihti ei tea, mis nende orgasmi valem on ega oska ka oma kallimat selles osas valgustada.

Musta Pantri telefon on tihti helisenud küsimusega, milline vibraator või kreem sobib alustamiseks ja on kõige parem?

Alustuseks tuleb teadvustada, kuidas naise aparatuur toimib. Igaühel on see erinev, ent enamik naisi vajab orgasmini jõudmiseks välist stimulatsiooni kliitoril. Seepärast on kindla peale minek soetada oma vallatuste sahtlisse kliitori stimuleerija. Maailma populaarseim stimuleerija alates „Seksi ja linna“ staari Samantha orgasmiotsingutest on Wandi vibraator. Pornokanalid on selle lelu pea kõikidele meestele korra ette näidanud ja nad teavad, et see on penetratsiooniks liiga suur ning super kliitori masseerimiseks.

Moodne tehnoloogia pakub naistele õrnemat ja sügavat stimulatsiooni õhulainetega, mis ei vibreeri kliitori närvidel, vaid haaravad neid kergesse vaakumisse ning lasevad seejärel lahti. Tekib rütmiline imemise tunne. Õhkstimulaatorid on esimeseks leluks kõige sobilikumad ja enamik naisi kogevad orgasmi juba 2–10-minutilise stimulatsiooni järel.Nüüd nendele naistele, kes eelistavad kaks ühes stimulatsiooni

Jänkuvibraatorid on teie parimad sõbrad. Jänkusid saab sisse lülitada kas ainult kliitori või ainult vaginaalseks stimulatsiooniks, aga ka mõlemas mõnukohas korraga.

Põhjus number kaks, miks naised orgasme ei saa: füsioloogiline eripära

Üle 49-aastased naised on tihedamini kimpus orgasmide düsfunktsionaalsusega kui nende nooremad sookaaslased. Vananedes meie seksihormoonide tootlikkus langeb, mistõttu erutumine ja orgasm on harvemad külalised.

Teiseks füsioloogiliseks põhjuseks on vaagnapõhjalihaste lõtvumine, kas siis aastate või sünnituste tulemusel. Mida aeg edasi, seda suuremat mõju toonusest väljas tupelihased naise orgasmide tugevusele, põiepidamatusele ja PMS-i sümptomitele avaldavad. Trimmis tupelihased on ülimalt olulised, et naine lõhnaks ka väärikas eas puhtalt ja naudiks hoolimata vanusest ja sünnituste arvust tugevaid orgasme.

Tupekuulid on iga naise seksuaalse tervise must have toode. Keegi meist ei taha olla pissilõhnane pensionär ega naine, kelle mees eelistab nooremaid, kuna nad pakuvad tihedama tundega penetratsiooni.ORGASMIÕIGUS KÕIGILE!

31. juuli on rahvusvaheline orgasmipäev ja kannab edasi sõnumit, et orgasmiõigus on meil kõigil. Seksuaalne nauding ei ole luksus, vaid baasvajadus. Kliitori stimulatsioon ja penetratsioon on võrdse tähtsusega, et mõlemad partnerid jõuaksid orgasmini. Oluline on, et naine õpiks kõigepealt ise oma keha tundma ja seejärel avaks end oma partnerile. Partner peab see-eest olema valmis uusi tarkusi rakendama.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest!

Saadame diskreetselt pakendatult, ilma viiteta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!