Ka sa norid kallimaga tüli seepärast, et osa sinust naudib seda?

Selleks, et sellele küsimusele vastust saada, tuleks sul eelnimetatud küsimusele ka ausalt vastata. Miks sai alguse teie viimane tüli — kas seal oli „päris põhjus” või oled sa lihtsalt naine, kes naudib ja vajab oma stabiilsesse ellu veidikene draamat? Viimast taga võib tegelikult peituda ka see, et sa ei seksi piisavalt ja oled seetõttu kergesti ärrituv.

Kas sa ärritud kergesti?

Kui kõik ajab sind viimasel ajal endast välja, siis tasuks oma voodi graafik üle vaadata. Sageli vähese seksi tunnuseks liiga madalale langenud testosteroonitase. Kui ekslikult arvatakse, et testosteroon on vaid meeste hormoon, siis tegelikult on see nii meeste kui naiste seksuaalse iha eest vastutav. Seega, kui tunned, et oled liiga kergesti ärrituv, on see märk sellest, et testosterooni tase on madal ja emotsioonid võtavad võimust.

Kas sa mõtled petmisele?

Kui oled viimasel ajal hakanud oma peas veeretama mõtet, et ehk sinu kallim ei peakski ainus mees olema, kellega sa voodirõõme jagad, on see märk sellest, et sa ei ole oma voodieluga rahul.
Kui soovid suhet päästa, räägi kallimaga ja leidke koos lahendus, enne kui on juba keegi kolmas mängus ja on lootusetult hilja.

allikas: allwomenstalk.com