Vaata, millised märgid viitavad sellele, et sa ei armasta teda enam:

Väiksemgi asi tema juures ärritab sind

Tema juures ärritab sind peaaegu kõik ning sa teed talle pidevalt märkuseid ja kritiseerid teda seepärast.

Te olete pigem sõbrad

Tore on, kui su partner on ka su parim sõber, aga armastus ei tohiks sõpruse varju kaduda. Kui te käitute rohkem nagu sõbrad ja patsutate teineteisele õlale ning teete kihlvedusid, siis võib teie suhe olla rohkem sõprus, kui armastus.

Te eelistate rohkem veeta oma aega teistega

See on täiesti loomulik, kui sa tahad veeta aega oma sõpradega. Kui sa aga praktiliselt kogu oma vaba aja veedad sõpradega, siis tekitab see juba muret.

Sa unustad oma partneri olemasolu pidevalt ära

Näiteks ostad sa midagi poest head süüa aga ainult endale. Unustad ära, et ta palus sul midagi teha või tuua. Sa ei mõtle absoluutselt sellele, mis talle võiks head meelt teha.

Te tülitsete ja sul on sellest ükskõik

Kui ollakse kellessegi armunud, siis ei taheta rikkuda oma suhet tülide pärast. Tülisid tuleb ikka ette aga lepitakse taas ära. Kui sind aga temaga lepituse otsimine üldse ei huvita, siis on midagi valesti.

Sa ei igatse tema järgi

Ja temaga taas kokku saamine ei tekita sinus mingeid tundeid.

Sa tead, et see õige inimene sinu jaoks on kusagil mujal

...ja et su praegune partner pole sind väärt. Sa kahtled iga päevaga aina rohkem oma valikus.

Sa petad teda ja see ei häiri sind

Loomulikult, kui te just ei ole teinud kohe omavahel selgeks, et teil on vaba suhe, kus keegi kellelegi piire ei sea. Aga kui sa oled hakanud oma partnerit petma ilma, et see paneks sind ennast süüdi tundma, siis on see ilmselge märk sellest, et sa teda ei armasta.

Allikas: Kodused Lood