Kättesaamatu

See on see, kes alguses kõige rohkem pingutab ja vaeva näeb, et sind kätte saada. Kui ta on kord oma tahtmise saanud, siis pole tal enam sinu jaoks aega, sest tal on muudki teha. Seega ära oota, et ta sinu vastu midagi tõsist tunneks või teeks sulle abieluettepaneku. Sest tavaliselt on nii, et isegi, kui ta on sinuga koos, on ta pilk juba mujal, seal, kus rohi on rohelisem ja värskem. Ja naisi tõmbavad sellised mehed ligi oma salapärase ja kättesaamatu külje pärast. Kuna sa teda kunagi endale ei saa, siis on see paras väljakutse paljude naiste jaoks.

Jahimees

Paljud naised tunnevad selliseid mehi. Tema jaoks on naised jahisaak. Ta valib nii blonde kui brünette, tema jaoks on naistel parim enne tähtaeg, mida ei tohi ületada. Kui ta on oma saagi ära "tarbinud", siis lähed sa sinna, kuhu enne sind läksid kõik teised naised. Ta teab, mida ta oma elus tahab ja tema plaanide sisse ei kuulu ainult ühe naisega elamine. Kõige hullem kogu selle loo sees on see, et ta teab täpselt, kuidas sind ära rääkida. Ja sa lihtsalt kukud tema lõugade vahele, süütu nagu lambuke. Ja ta kasutab sind ära nii, nagu on kasutanud enne sind kõiki teisi oma ohvreid.

Kontrolliv mees

Ta on nagu traktor, kui sa tema all oled, siis välja sa enam ei saa. Ta kontrollib sinu elu. Ja mitte iialgi ei hakka ta sulle komplimente tegema või sind lohutama, kui sa peaksid end halvasti tundma. Aga ta kritiseerib sind kogu aeg ja alandab. Ta tahab sulle mõista anda, et tema kõrval pole sa mitte keegi. Ja ta teab täpselt, mida sulle öelda, et sulle rohkem haiget teha. Tema kõrval elad sa nagu vang. Isegi kui sa oled meeleheitel, ei jäta ta su hinge rahule. Ja sa ei saa temast lahti. Ta on sind nii maatasa teinud, et sul ongi tunne nagu ei vääriks sa enam armastust.

Nartsissistlik mees

Alguses on ta ideaalne mees. Kui aga asjad tõsisema pöörde võtavad, kui teil hakkavad probleemid tekkima, siis muutub kõik ja tekivad esimesed varjud sellele idüllilisele kaadrile. Sest kõik varjud, mis võivad tema õnne tumestada, on talle vastuvõtmatud. Ta tahab midagi ideaalset ja väldib selliseid inimesi ning olukordi, mis ei sobi kokku tema plaanidega. Nii kaua, kui sa oskad tema ego kõditada ning ta seisab sinu silmis auvalguses, teab ta, kuidas sind õnnelikuks teha. Kui sul enam aga komplimente ei jätku tema jaoks ja kui sa ise vajad, et keegi sind kiidaks, siis pole teda enam kusagilt võtta. Kahju kohe. Ta ei ole sõna otseses mõttes halb mees. Tegelikult käitub ta nii, sest ta ei suuda hingerahu leida. Ta on kannatanud pikka aega alaväärsuskompleksi käes ja tahab nüüd, et teda väärtustatakse.

Valetaja

"Kus sa oled?", "Millega sa tegeled?", "Kellega sa koos oled? " - nendele küsimustele ei anna selline mees kunagi otsest vastust. Kui sa temalt küsid, kellega ta õhtu veetis, siis teeb ta nagu poleks ta sinu küsimust kuulnud. Kui sa tahad teada, mida ta päeva jooksul tegi, siis ütleb ta, et ta ei mäleta enam selle koha nime. Kui sa tahad temaga ühendust saada, siis ei vasta ta kõnedele. Ta on valetaja. Kui sa arvad, et sa oled ainus naine tema elus, siis võta näpust.

Allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid