Paar kohtus ühe neiuga töö kaudu, kuid ei tahtnud talle alguses liigselt survet avaldada, sest too oli süütu. Algne plaan, et keegi kolmas toob nende seksile midagi uut ja pöörast juurde, läks aga täielikult luhta, sest lõpuks tõrjuti ideega välja tulnud Taylor hoopiski kõrvale.

Tema sõnul olid nad mõlemad elukaaslasega neiust sisse võetud ja tahtsid, et asi toimiks. Lõpuks muutus aga tema kaaslane teise naisega lähedasemaks, sest nad töötasid koos ning seepärast hakkas ka palju armukadedust tekkima. Mees ei suutnud oma aega enam kahe naise vahel jagada.

Hetkel, kui Taylor end suhtes kolmandana tundma hakkas, oligi aeg, mil suhe tema jaoks läbi hakkas saama. Üheskoos pidasid nad vastu seitse kuud, kuni ta avastas mehe selle naisega vaid kahekesi nende töö juures parklas seksimas.

Olenemata sellest, et neil ei olnud selle vastu mingit reeglit, siis tundis Taylor, et tegu teda häiris, kuid soovis samas oma kaaslasega suhet jätkata, seda nüüd küll kahekesi. Mees aga sama ei arvanud ja ütles, et tahab mõlemaid naisi ning see oli Taylori jaoks suhte lõppemise jaoks otsustav ning ta lahkus.

Siiski pole tal nende suhtes halbu tundeid ja ütleb, et tal on hea meel, et sellise kogemuse läbi tegi, sest see õpetas talle nii mõndagi. Praeguseks on naine uues suhtes mehega, kes on tema elu armastus ning kohtleb teda kui kuningannat.

Allikas: The Sun

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid