Ei haavadele! Nipid, mille abil sa enam kunagi endale žiletiga sisse ei lõika

 (3)
Ei haavadele! Nipid, mille abil sa enam kunagi endale žiletiga sisse ei lõika
Pilt on illustreerivMorgueFile

Žiletiga jala veriseks tõmbamine on üks vastikumaid asju üldse. Loe läbi ja õpi selgeks need viis nippi, kuidas see tüütu asi oma suvest välistada. Mõnikord on nipid imepisikesed, aga tulemus on sellegipoolest ootamatult tõhus.

1. Ära kunagi raseeri end kohe, kui duši alla lähed

Isegi kui sul on väga kiire, ära hakka kohe raseerima. Kõigepealt pese juuksed ja keha — kuum vesi, aur ja pesuvahendid pehmendavad su naha, avavad su poorid ning selle tulemusel libiseb žilett palju sujuvamalt ja sisselõikamise oht väheneb mitmekordselt.

2. Kasuta alati uut ja teravat žiletti

Ära kunagi kraabi oma jalgu nüri žiletiga, mille niisutavad ribad on juba maha kulunud. Ja kui sul on õrn nahk, siis katseta hoopis erinevaid ühekordseid ja ühe teraga žilette — kiidetakse küll mitmeteralisi, aga see on põhiliselt sellepärast, et nendega läheb töö kiiremini — ühe teraga žilett on naha vastu õrnem ja teeb töö täpsemalt.

3. Kasuta piisavat kogust raseerimisvahtu ja lase sellel imenduda

Ära koonerda raseerimisvahuga! Ja ära hakka kohe raseerima, kui oled selle peale kandnud — las ta imendub paar minutit ja pehmendab nahka.

4. Raseeri alati oma karvakasvuga samas suunas

Seda teevad väga paljud valesti, aga see on suur põhjus, miks sisselõiked tulla võivad. Sääri on õige ja ohutu raseerida ülevalt alla.

Seotud lood:

5. Kasuta tingimata peale raseerimist toitvat kreemi

Isegi kui nähtavat sisselõiget pole, ärritub nahk raseerimisest, nii et alati on seda vaja pärast raseerimist hellitada.

Allikas: The Gloss