FOTOVÕISTLUS: Saada pilt oma suvest ja võida jaanipäevaks hunnik imemaitsvaid grilltooteid!

 (1)
Foto lisamise süsteem töötab taas!
FOTOVÕISTLUS: Saada pilt oma suvest ja võida jaanipäevaks hunnik imemaitsvaid grilltooteid!
Foto: tootja

Milline näeb välja sinu suveõhtu? Või suvehommik? Lase oma loomingulisus valla ja saada meile pilt oma suvest — olgu siis pildil sinu lähedased, grillil küpsev liha, aias hullavad koduloomad või hoopis midagi muud. Ainult sina ise tead, mis see sinu jaoks on, mis just selle õige suvetunde tekitab.

Vabandame, seoses tehniliste probleemidega ei olnud vahepeal võimalik fotosid lisada, aga meieni jõudis see info alles täna — suur tänu teavitamise eest ühele heale lugejale! Rikke tõttu pikendasime võistluse tähtaega kuni 19. juunini. Edukat osalemist!

Kolm kõige rohkem hääli saanud pildisaatjat saavad kingituseks vinged auhinnakotid — tuubil täis Rannarootsi grillitooteid. Neljanda ja viienda positsiooniga fotode autorid saavad aga kumbki kaks kasti Salvesti tublilt tomatist ketšupit.

Auhinnamängus osalemine on lihtne: lae üles foto ja osaledki mängus! Kolme enim hääli saanud foto omanikku ootab kingikott. Võitjatega võtame ühendust 16. juunil!

Pisut infot Rannarootsi uute suvetoodete kohta:

  • Hoisini sarja toodete liha on maitsestatud Hiina köögist tuntud magus-soolase ja maitseküllase Hoisini kastmega, mis sisaldab muuhulgas sojaube, seesamipastat, küüslauku ning maguskartulit. Aasias populaarset Hoisini kastet kasutatakse laialdaselt — marineerimiseks, glasuurimiseks ja ka lihtsalt dipikastmena erinevate lihatoodete juurde.
  • Rabajõhvika sari on kooslus kahest eestlastele armsast asjast — rabast pärinevatest jõhvikatest ja sealihast. Mõnus suveõhtu on sisustaud nii söögi kui ka jutu poolest — söömise ajal saab rääkida sellest, kui mitu liitrit metsaande eelmisel sügisel metsast sai toodud.
  • Grill- ja toorvorstide sarjas üllatab Rannarootsi sel hooajal kolme sibula vorstiga ja kodujuustuga grillvorstikestega.