GALERII! Kanna sel kevadel: kirevad värvid ja silmatorkavad mustrid on su garderoobi uued parimad sõbrad!

 (3)
GALERII! Kanna sel kevadel: kirevad värvid ja silmatorkavad mustrid on su garderoobi uued parimad sõbrad!
Foto: Kertin Vasser

Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutaja üritusel esitleti nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele loodud värskeimaid trende, lisaks sai nautida Läti moemärkide loomingut. Vaata galeriid ja rõõmusta: kevad toob värvid, ägedad mustrid ja julged lõiked!

Noortemoes ei ole piire, teatab stilist Piret Vapajeva. Julged värvid, erinevate toonide hoogne miksimine, sportliku ja klassikalise stiili kokku sobitamine, põnevad ja silmatorkavad aksessuaarid — kõik on lubatud. Pitsiline kleit ja sportlikud jalanõud? Miks mitte!

Lõbusaima ja värviliseima etendusega astusid üles kõige nooremad modellid — lapsed. Stilist Kirsi Altjõe poolt kokku pandud moeshow esitles loomamustreid, huvitavaid graafilisi lahendusi ja vikerkaarevärvilist toonivalikut. Stilisti arvates võiksid lapsed julgemini aksessuaare kanda — rätikuid, salle, päikeseprille ja vöösid, moelisandiks ka mõni karvane džunglisõber kaenlasse haaratud.

Vaata ka: Lastemoes on popid loomamustrid ja põnev graafiline disain

Kaubamaja klassikapärlite etenduse stilist Britta Ratas tutvustas nelja trendisuunda, milleks olid värvi-ja mustriküllane ekstootika, must-valge geomeetria, pehmed pastellid ning kunstist inspireeritud värviplahvatus. Julgeimad moejüngrid võivad kokku sobitada erinevaid värve ja mustreid, rõivaid võib kanda kihiliselt ning kõike seda võivad hoogsalt katsetada ka meesterahvad.

Seotud lood:

Loe ka: Stilist soovitab: selle kevade neli suurimat moesuunda, mida iga trenditüdruk peaks teadma ja järgima