Kena nurgadiivan annab elutoale hubase välimuse


Nurgadiivan
NurgadiivanFoto: Marko Poplasen, Shutterstock

Võib julgelt väita, et ei ole olemas kodu, kust puuduks pehme diivan, millel on mõnus lõõgastuda ja telerit vaadata või head raamatut lugeda. Nõudlus pehme diivani järele on suur, mistõttu leiab kauplustest laias valikus eriilmega mudeleid. Juba mitmeid aastaid on populaarseks valikuks pehme nurgadiivan. Nurgadiivan on äärmiselt praktiline – asudes toa nurgas, jätab see piisavalt ruumi toas liikumiseks. Vajadusel on võimalik kokku sobitada ka kahte nurgadiivanit. Nii mahub ühele sohvale mõnusalt aega veetma kogu pere ning kõigil on piisavalt ruumi puhata ning oma lemmikajaviitega tegeleda.

Enne nurgadiivani soetamist tuleks meeles pidada, et soovituslik on valida eelkõige kõrgkvaliteetne tuntud tootja mudel, ennetamaks halva kvaliteediga mööbli soetamist. Veedame ju diivanil omajagu aega – heade omadustega mööbel teenib Sind kaua ja usaldusväärselt väga pikki aastaid.

Nurgadiivaneid on väga erineva suurusega. Seetõttu tuleks enne ostu sooritamist veenduda, et diivan mahub ikka kenasti tuppa. Mõõda kindlasti oma tuba eelnevalt ära, et veenduda, et ostad õiges suuruses ja õige nurgaasetusega mudeli. Ole eriti hoolikas juhul, kui Sinu tuba on väikeste mõõtudega.

On tähtis, et valitud nurgadiivan oleks ka võimalikult funktsionaalne – ideaalne valik on näiteks nurgadiivanvoodi, millel on võimalik mugavalt ka külalisi majutada. Nii on võimalik sohvat kasutada mõnusaks äraolemiseks ning vajadusel ka lühiajaliseks majutamiseks.

Nurgadiivanit valides ürita lähtuda oma kodu üldisest stiilist. Sohva võiks sobituda nii tapeedi, vaiba kui ka nipsasjakestega. Ära unusta, et ühisruumi valitud mööbel võiks olla pehmetes toonides. Ideaalne oleks leida diivan, mis meeldiks kõikidele pereliikmetele. Ainult sel juhul muutub see asendamatuks kohaks kodus, kus kõik end mõnusalt tunneksid ning kust keegi lahkuda ei soovi.