Konditsioneerid – asendamatud nii suvisel kui ka talvisel ajal


konditsioneer
KonditsioneerFoto: Andres Putting

Konditsioneerid on suvisel ajal asendamatud abimehed kuumuse leevendamisel. Pole ka ime, et inimesed neid sedavõrd armastavad, kuna ei ole midagi lihtsamat kuuma toa kiireks jahutamiseks – lülita lihtsalt konditsioneer vastavatele temperatuuridele ning juba üsna pea naudid mõnusalt jahedat tuba. Kuid lisaks suvisele ajale on seda väga mõnus kasutada ka külmadel talvepäevadel. Milline abi on konditsioneeridest talvisel ajal?

Värske ja puhas õhk on vajalik selleks, et oleksime produktiivsed, energilised ning suudaksime keskenduda. Kuidas kindlustada puhas ja värske õhk talvisel ajal? Seda on võimalik saavutada klassikalisel moel – ava kõik aknad ja uksed ning tuuluta kodu korralikult ära. Ent sellisel juhul on soojakadu tohutu. Mida siis sellises olukorras teha? Spetsialistid soovitavadki sellisel juhul endale konditsioneer muretseda. Ventilaator imab endasse õhku, puhastab ja soojendab seda ning paiskab tagasi ringlusesse. Nii säästad muu hulgas elektri- ja küttearvetelt.

Viimasel ajal on väga populaarseks muutunud ka selline kliimaseade nagu konvektor. Konvektor töötab konvektsiooni põhimõttel – soojenedes tõuseb õhk üles ning ruumis tekib sooja ja külma õhu ringlus. Just sel põhjusel soetab üha enam tarbijaid endale selle praktilise seadme, mis aitab luua hubast ja mugavat kodust keskkonda.

Loomulikult tuleb nimetada siinkohal ka klassikalisi konditsioneere. Uuringud näitavad, et kuumas ruumis langeb töötajate produktiivsus kuni 50%. Selleks, et ka kuumadel suvepäevadel oleks võimalik kontoris tööd teha, tulekski endale soetada populaarsed konditsioneerid. Konditsioneerid on oma praktilisuse tõttu tee leidnud ka paljudesse kodudesse, sest soovime end nii tööl olles kui ka kodus lõõgastudes võimalikult hästi ja mugavalt tunda.

Moodsad konditsioneerid ei ole enam ammu pelgalt õhujahutajad. Ning selleks, et tagada endale aastaringne mugavus, tasub endale muretseda kvaliteetne ja praktiline konditsioneer, mis muudab meie igapäevaelu mõnusamaks ja õdusamaks. Konditsioneeride valik on kauplustes väga lai, mistõttu tasub aega võtta ja erinevate tootjate mudelite tootekirjeldustesse süveneda. Kindlasti tasub kvaliteetne konditsioneer soetada e-poest, kus ostlemine mugav ja hinnad soodsad. Vali ka endale sobilik konditsioneer välja ning naudi kuumal ajal värskendavat jahedust ja külmal ajal mõnusat soojust!