Laps kooliks stiilseks


Laps kooliks stiilseks
Citycon

Koolialguse üks keerukamaid oste on riided. Mingist vanusest hakkab lapsel kujunema oma stiil ja vanemate maitse pole enam kaugeltki see, mis on tänapäeval popp ja noortepärane. Kui lapse garderoob on veel vanema kujundada, siis on mõned nipid, mida järgida, et garderoobi ei peaks pidevalt värskendama ega uute esemetega täitma.

• Riiete valimisel eelista naturaalsemaid ja klassikalisi värvitoone, mida saab kanda eri aastaaegadel ja kombineerida teiste esemetega. Sellised värvid on näiteks hall, must, pruunid ja kõrbekarva toonid ning laste puhul mõneti riskantne valge.
• Vali esemeid, mida on võimalik vastavalt aastaajale kanda kas kihiti või individuaalselt. Näiteks sobib teksatagi sügisel ja kevadel jakina ning talvel jope või mantli all kandmiseks.
• Jalanõude puhul eelista pidukingadele praktilisemaid ja mugavamaid tenniseid.
• Selleks et treeningjalanõude puhul ei peaks muretsema eraldi sise- ja välitreeningu pärast, vali sellisest materjalist jalavarjud, mida on kerge puhastada ja hooldada. Eelista taas pruunikaid ja beeže toone.
Nipp! Ära vali musta, sest sellelt paistavad plekid kõige paremini välja.
• Mis puudutab konkreetselt lastemoodi, siis üha enam hakkab see sarnanema täiskasvanute moele. Seega on täiesti normaalne, kui laps on samamoodi riides nagu sina.

Tutvu koolitarvete pakkumistega SIIN.